Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Az autó belsejében...

Üdv! Az autó belsejében keletkezett karcokat és kopásokat (műanyag) felületeket kilehet javítani?

Figyelt kérdés
Milyen szerelöhöz kell ilyenkor vinni ? Karosszériás ? Volkswagen 6 passatról van szó. Plusz hol lehet bele rendelni elemeket mint pl lámpa "tekerő" stb.
2019. júl. 18. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Valúr Dekor BT-re keress rá. Eredeti állapotába visszahozni nem lehet, de tudnak rá valami műbőr hatású bevonatot csinálni, esetleg flokkolni. A dolgot nehezíti, hogy a műszerfalat kiszerelve kell elvinni hozzájuk. Én is rengeteget keresgéltem valami ilyesmit, csak ezt találtam. Ha eredeti állapotába akarod visszahozni, akkor szerintem egyszerűbb és talán olcsóbb is keresni valakit, aki bont Passatot és van neki jó állapotú műszerfala és kompletten cserélni a műszerfalat.
2019. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán le kell fóliáztatni, ha olyan elemek amiknél ez lehetséges
2019. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!