Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI A4-es kocsit szeretnék...

AUDI A4-es kocsit szeretnék venni, olyan 8 éves körüli,120. 00-140. 000 km van bennük (leírás alapján), hozzáértő, esetleg aki audikkal foglalkozik mit ajánl? Milyen tapasztalatok vannak? Illetve autóvásárlásnál miket nézzek meg rajta feltétlenül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyid van rá?

Nem írtál semmit így többfélét is linkelek:


Ez jó választás lehet: [link]


Vagy ez: [link]


Esetleg: [link]


Csak hát ugye itt mennek az árak felfelé...


Vagymég ez: [link]


Én két évig jártam egy 2005-össel csak ajánlani tudom a típust.

Itt egy 2005-ös: [link]

2010. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugye te sem hiszed el azt a 120-140 ezer KM-et? Amúgy ha megírnád, hogy legfeljebb mennyiért keresel akkor jobban tudnék segíteni.

És tudom, hogy ez sokaknak nem fog tetszeni, de én inkább a 3er BMW-t ajánlom.

2010. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De amúgy ajánlanám a [link] oldalt, ahol van egy csomó külföldi hirdetés! Csak ugye a behozatal sokba kerülhet. Ezért lenne jó tudni, hogy mennyid van rá!
2010. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván hitellel venném, de mielőtt lehurrognátok, tisztában vagyok a lehetőségeimmel, és természetesen nem 10%-ra venném, hanem minimum a felét le akarom tenni! Így összesen a 2.000.000-2.200.000-ig gondolkodtam!


Egyébként pedig odaírtam a km-re h "leírás szerint". A kérdés nem az volt h én mit hiszek, hanem, hogy 120.000-140.000 km-el mennyire megbízható mondjuk egy audi, volkswagen, stb, általában egy autó!

2010. júl. 11. 11:30
 5/7 A kérdező kommentje:

10:43-ashoz:


Ez az oldal (mobile24) amit ajánlasz, tudsz valamit? Mennyire megbízható? Ismersz olyat aki ezen keresztül vett autót? Mert ahogy nézem, még reg adóval is jobban megéri mint itthon! (Erről feldobok egy kérdést, hátha vannak tapasztalattal rendelkezők az oldalon)

2010. júl. 11. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megéri. Bár sajnos nem tapasztalat.
2010. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha olcsóbban jön ki akkor hajrá!
2010. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!