Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben surlódó hang?

Menet közben surlódó hang?

Figyelt kérdés
5 éves avensis sedan, menet közben súrlódó hangot mi okozhatja? Olyan, mintha a kerek felől jönne és kicsit befogna a fék. Főleg alacsony sebességnél hallom lehúzott ablaknál.
2019. júl. 21. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Számtalan oka lehet!

Nálam is volt hasonló nyekergő hang. Harmadik szerviz, harmadik nekifutásra találta meg az okát. Mint a fogorvosnál a fogfájás, ahogy odaértem elmúlt. Vezérműszíj feszítő görgő volt az. (vagy mi a neve) Görgőcsere és szíjkenő spray. Szereléssel együtt 4000 forint volt. :-)

2019. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fékbetét mikor volt cserélve?
2019. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
50000 km van az autóban, még egyszer sem volt cserélve.
2019. júl. 21. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor erősen gyanús, hogy az a gond
2019. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az teljesen mindegy mikor volt cserélve, nem szabad surlódó hangot adni.

Nekem is volt már ilyen hang és lelett szedve a fék , meg takarítottam , polir papírral át simítottam és jó lett.

2019. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fékbetét és féktárcsa csere volt, ha valaki erre téved és hasonló gondja van.
2019. júl. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!