Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autot lenne erdemes...

Melyik autot lenne erdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Napi 60 km.

Ezek tetszenek, ezek kozul szeretnek valasztani.

Volkswagen passat 2007-2008as evjarat korul

Bmw e90 2006-2007 evjarat

Audi a4 2006-2007 evjarat

De az 1-es bmw-k is bejonnek.


Pontos tipust, motort nem irtam mivel annyira nem ertek hozza, orulnek ha leirnatok melyikbol, milyet lenne erdemes venni.

2 millio, 2 millio 500ezrem lenne ra. De egy 6-700ezret felreraknek ha barmi meghibasodna.

Koszonom a valaszokat!


2019. júl. 21. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

e90 320d-vel van saját tapasztalatom,és egy passat b6 volt apámnak.

A bmw egy zseniális autó!Imádtam!Nagyon jól néz ki,nem eszik sokat,nem volt sok baja,pedig már 300 ezer volt benne,semmi felesleges sallang,csak ami kell egyszerű,letisztult kocsi,ebbe még idrive se volt!

A vw viszont egy f*s...Rengeteg felesleges elektronika amik napról napra fostak be,egy valós 195 ezret futott kocsi ami büdös,és már javítani kell a váltót,el is adtuk hamar...

Az A4 gondolom olyan,mint a passat...

Egy tipp:Ne akarj prémium német kocsit venni,ha nem értesz hozzá,mert,ha látja a szerelő,hogy azt se tudod mi van,levesz majd,mint a nagykabátot,és ráfogja azért ennyi,mert prémium kocsi...A másik:Neked felesleges a dízel,a bmw ezen modelljeinek 4 hengeres benzinesei amik neked jók lennének azok borzalmasak,Az N-es motorkódúak a láncproblémákkal.Én azt mondom egy golfot nézz inkább vagy egy astrat,a golf is tud olyan vezetési komfortot adni,mint egy passat csak kisebb,a napi 60km-et abba se lesz megterhelő letudni!

2019. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es az 1es bmw?
2019. júl. 21. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 1-es bmw a 3-as bmw motorjaival volt szerelve,ugyanazok a bajai...Annyit tud,mint egy golf,szóval egy golfot nézhetsz azzal nem fogsz rosszul járni,egy zsugorított passat...
2019. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Gilf szerintem is jó választás, főleg a kombi az már elég nagy is. Esetleg Skoda Octavia szívóbenzines motorral, ebben az időben még gyártották. Még Honda Accordot is ki tudsz ennyiért fogni, az is nagyon jó benzinesbe, igaz nincs a felsorolásodban, de árba és az általad keresett évjáratokba belefér.
2019. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

skoda octavia egy hitvány f*s,a vw meg az audi lebutított változata,hiába mondják,hogy ugyan az,de nem,ha beleülsz érezni fogod!A honda accordot se ajánlom,japán kocsi nem lesz benne olyan érzés,mint egy németben,mert minőségben nagyon távol áll,emellett szereti enni az olajat,és szeret rohadni!Ha rám hallgatsz maradsz a német vonalon,és veszel egy ötös vagy hatos golfot!

Egyes voltam...

2019. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom egy 2008 koruli Accordnap milyen eohadasrol beszelsz. Az egy megbizhato konstrukcio benzines motorral, es mar kozel all a premium kategoriahoz, meg ha nem is az. Megjelenesbe meg szerintem, es meg sokak szerint szebb es sportosabb, mint egy unalmas ezerszamra hajtott Audi abbol az idobol. Persze vegyen egy hatos golfot TSI motorral, majd cserelgetheti a lancot 50 ezer km-enkent. Otos golf az egy jo szeria volt egyebkent, max azt vennem, de mar azer van hajtva abbol is a legtobb, a jobb peldanyokert meg nevetsegesen sokat elkernek csak azert mert VW. En japan autonal meg csak olajcsererol hallottam szervizbe, na jo neha 10 evbe egyszer egy kicsit zsebbenyulosabb (max egy 100-as) szerviz. Ezt a premium erzest meg jo lenne mar elfelejteni vegre valahara. Ultem mar vagy 15 fele VW-be regiektolegkezdve ujabbakig. Semmiben nem nyujt akkora hu de nagy elmenyt mint amekkoranak hirdeti magat, barmennyire is igyekszik premiumnak eloadni magat. Esetleg egy uj Arteon vagy egy Touareg mar annak nevezheto.
2019. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*ki..szott telon utalok gepelni. Az elgepelt szavakat probaljatok meg ertelmezni, nincs kedvem ujra irni xDD
2019. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a prémiur érzést nem kell elfelejteni...Egy japán autóval van xopás rendesen,egy idő után!Az az accord amit írtál most még nem rohad,de egyszer elindulnak,mint minden japán kocsi aztán a rozsda vonatból nincs kiszállás...Arról meg ne is beszéljünk,hogy 150 ezernél elkezdi enni az olajat,mint a sz*r...Európaiak vegyenek európai kocsit,nem ide van az kitalálva,a mi sónkat nem bírja,stb.Én azt mondom vegyen egy golfot,vagy,ha nagyon prémiumabb kell akkor menjen egyel lejjebb és ott az e46 mondjuk az e36 jó öreg 4 hengeres benzinesével,vagy a passat b5 mondjuk az 1.8 szívó 125 lóval,na azok tényleg örökök,mint a nyomorúság,azok benzines léttükre is elmennek 500 ezret megfelelő karbantartással,és talán akkor eszik annyi olajat,mint egy 200 ezret futott japán...
2019. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!