Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tesznek minden...

Miért nem tesznek minden egyenrangu keresztezodesbe tablat ami erre figyelmeztet?

Figyelt kérdés
Annyi baleset van ebbol, foleg szuk, kis utcakban...
2019. dec. 11. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szűk kis utcákban erre alapból számítani kell, vagy 30-as zónában. Ráadásul a Kreszben benne van, hogyha a közúti jelzésekből egyéb nem következik, akkor általános értékkel a jobb kéz-szabály lép életbe, tehát egyenrangúak a kereszteződések.
2019. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
lehet h a kreszben benne van, de vezetes kozben eleg bonyolult azt nezegetni h a kereszt utcakban hol van macisajt meg hol nincs...
2019. dec. 11. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert rengeteg pénzbe kerülne kereszteződésenként 4 táblát kirakni. (A szűk kis utcákban meg lehet, hogy nem is férne el.)

Ezeknél a baleseteknél legtöbbször a vétkes fél pontosan tudja, hogy elsőbbséget kéne adni, csak úgy van vele, hogy épp siet és a másik majd megáll. Tehát a táblázás nem sokat segítene a helyzeten.

2019. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint te még nem vagy igazán érett az önálló vezetésre.
2019. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyi eszed van a vezetéshez, mint ahogyan fogalmazol, akkor inkább ne ülj kocsiba.
2019. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

"de vezetes kozben eleg bonyolult azt nezegetni h a kereszt utcakban hol van macisajt meg hol nincs..."


Akinek ez bonyolult, az szellemi képességeit tekintve alkalmatlan a vezetésre. Ha van jogsid, kérlek soha többet ne vezess...

2019. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

"de vezetes kozben eleg bonyolult azt nezegetni h a kereszt utcakban hol van macisajt meg hol nincs..."


A nem egyenrangú kereszteződésekben is figyelni hol van macisajt, a kérdés értelmetlen.

2019. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Lassíts le, és máris egyszerűbb lesz odafigyelni. Főleg szűk, kis utcákban a lakók is örülni fognak, ha nem úgy mész, mint a meszes.
2019. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Es ha koromsotet van? Akkor hogy lassam a keresztezo utcakat? Foleg ha tele van fakkal. Nem minden esetben latni a tablat, sokszor még akkor sem ha azon az uton vagy, nemhogy egy keresztutcabol...
2019. dec. 11. 22:40
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

#10 vagyok, holnap add vissza a jogsid és mondt, hogy a tegnap kiírt kérdésedre #10 írta, hogy adjad vissza, tudni fogják az én szavam az igaz.


Egyébként félretéve a megmondóembert , igazad van, egy felfestést megérne a dolog, de leszárják.


Pécsen szoppóddtam emiatt, minden kis kereszteződésnél lassan mentem, ahogy csak lehetett, leskelődtem, látok e fényt, esetleg szuicid biciklis jön e..


De balra is figyelek ilyenkor,egy autóm van és nem vagyok gazdag, ha törik akkor nincs munka ha nincs munka nem tudok adózni..

2019. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!