Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Merjek így gumikat venni a...

Merjek így gumikat venni a kocsira?

Figyelt kérdés
2005-ös autó, kB 103e km van benne, 100e nél cseréltettem nem rég vezérlést, illetve kuplung tárcsát, fékbetéteket + tárcsákat, akkor láttam, hogy az alján vannak korrózió nyomok nincs kilukadva, de pár tenyérnyi barnás folt van az alvázon, ott a szerelőtől elfelejtettem megkérdezni, hogy ez mennyire problémás e... Aktuális lenne a gumikat lecserélni, de fél év múlva lejár a műszaki ha azt mondják, hogy ez már kuka így akkor feleslegesen költenék rá...

2020. ápr. 2. 22:27
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk azert azt laikusként is meg lehet allapitani,hogy most csak valami felületi rozsda van rajta,vagy ha egy csavarhozoval megkaparod akkor átlyukad az egesz 2 tenyernyi helyen......nyilvan utobbinal nem kell gumi meg egyeb vetelen gondolkodni...
2020. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem egy lakatosnak mutatod meg?

Ha te megad nem tudod megállapítani, akkor a pontatlan elbeszélésed alapján, kép nélkül a neten sem fogja tudni senki.

2020. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feleslegesen.
2020. ápr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el karosszéria lakatoshoz, neki ez a szakmája. Akár meg is tudja menteni, ami nyilván nem lesz olcsó, ha nem felületi a rozsda és nem csak összetaknyolja az alját a "jóvanazúgy, vizsgán átmegy" hanem lelkiismeretesen megjavítja, ahogy kell.
2020. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!