Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Feljelenthetem? Ha pl megyek...

Feljelenthetem? Ha pl megyek a 4-esen felveszek videó kamerával 1-2 barmot amint úgy előz hogy nekem kell lassítanom plusz annak akit előz. (sajnos nagyon sok ilyen van) természetesen rendszámmal együtt. Ha igen mit fog kapni?

Figyelt kérdés
nem kell felháborodni hogy ilyen meg olyan szemét vagyok ez csak egy kérdés.
2010. júl. 31. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Persze, feljelentheted.

Aztán járkálhatsz a rendőrségre, lehet hogy ő hoz valami jó ügyvédet esetleg Te meg fizetheted az elvesztett per költségeit.

2010. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért én vesztenék???
2010. júl. 31. 16:15
 3/13 anonim ***** válasza:

nem is lenne rossz ötlet,mert mostanában tényleg sok idegbeteg szabadult ki a pályára...

Pl: Autópályán a kamionos bemegy egy olyan sávba ahová a szabályzat szerint nem mehetne,és nem érdekli őket,hogy ott is mennek személygépkocsik.Csak kiteszi az indexet és már tolja is be a kamiont..A többi autós,meg kapkod,hogy minél előbb elkerüljön az útjából..A héten 4-szer voltam ennek szemtanúja...csoda hogy nem volt baleset..

Ilyenkor szívem szerint én is felvenném videóra,és feljelenteném....

2010. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

na ja, meg nem ebszélve arról h a beleegyezése nélkül nem is veheted fel, de még a kocsiját se !!


szal nem csak te veszítesz hanem még téged fognak perelni ... sztem jobb,. ha megtanulsz közlekedni :)

2010. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját autójából veszi fel,

Közterületen azt vesz fel akit akar.

2010. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én tanulok meg közlekedni????

Négy román állampolgárságú férfi vesztette életét abban a balesetben, amely hétfő hajnalban a 4-es főút újszilvási lehajtójánál történt. Az abonyi elkerülő szakaszon közlekedett egy autó Szolnok felől Budapest irányába, amikor - feltehetően szabálytalan előzés miatt - frontálisan ütközött a vele szemben szabályosan közlekedő kistehergépkocsival - olvasható a rendőrség közleményében.

VELE SZEMBEN SZABÁLYOSAN KÖZLEKEDŐ.....

2010. júl. 31. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:

A törvény szerint felveheted videóra, csak ne tedd közzé nyilvánosság előtt.


Amúgy valóban lehetne egy ilyen programot csinálni hogy az ilyen barmokat sofőr által felvett videó alapján fel lehetne jelenteni.


És télleg, a magyar utakon aki normálisan akar közlekedni, az úgy megtanul vezetni mint Jason Plato :D

2010. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2010. júl. 31. 16:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyenre lehetőség, nagyon kirívó esetben érdemes is lehet megpróbálni a feljelentést. Viszont olyan esetekkel, hogy neked oda kellett lépni a fékre előzésnél nem hiszem hogy foglalkoznának (Meg mondjuk videóval ezt elég nehéz is bizonyítani). De ha összegyűlik valami jó anyag beküldheted ide is: [link]

Hadd kapjanak egy kis publicitást a barmok.

2010. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni az OBI- ba meg a praktikerbe is ilyen kamerát ami autóba való memóriakártyás, asszem 25.000.- körül volt.

Én is veszek mert naponta járom az országot és egy közlekedési balesetnél jól jön.De ne legyen.

2010. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!