Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen gyakran igazoltat a...

Milyen gyakran igazoltat a rendőr Budapesten?

Figyelt kérdés

Tegnap belefutottam szondába, illetve másoktól is hallottam hogy vannak razziák. Most nem erre vagyok kíváncsi. Jogsim is van és nem is iszok csak szeretném tudni.

Tehát szoktak valahol kiállni és igazoltatni? Tipikus helyek stb.


Azért kérdezem mert sose látok szinte és érdekel egyéni eset-e ez

Köszi a válaszokat



2020. aug. 15. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szinte mindig igazoltatnak valakit Budapesten. Hogy mekkora az esélye hogy éppen belefutsz egybe, nehéz megmondani.
2020. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem már rengetegszer igazoltatták, de Budapesten még pont soha nem futottam bele.
2020. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hm tehát akkor nem olyan ritka, mint gondoltam.

Köszi a válaszokat

2020. aug. 15. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka. Szondába én is futottam már bele a Park mögött. Ez gondolom bevett dolog. Igazoltatni kétszer sikerült nekik Pesten. Egyszer buszsávba mentem ki a belsőből, és jobbra akartam volna fordulni, de nem engedte a tábla... persze hogy kiszedtek, de kibeszéltem magam. Jó 3 éve volt.

Előtte meg évekkel korábban XX.ker, pecás dunapart, minden tiszta sár volt, de csak lementünk a csajjal, erre ezek meg nem odajöttek... szaros Vagon R-rel, majdnem elakadtak a sárban azzal a virslikerekűvel, de csak odajöttek vigyorogni. Én is vigyorogva mondtam nekik hogy nem zavarnak, már végeztünk.

2020. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fél év alatt 1x
2020. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 3-4 órával azelőtt ittam egy boros kólát, az kimutatható ?!

Vagy egy doboz sört ?

2020. aug. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elméletben nem. de függ a súly, egészségi állapot, milyen gyorsan bontja le a szervezeted, mit ettél, mikor ettél, mennyit pihentél....
2020. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!