Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Folytassam, biztos nekem való...

Folytassam, biztos nekem való a vezetés?

Figyelt kérdés

46 órát vezettem le, és megbuktam az első forgalmi vizsgámon. Nagyon izgultam az igaz, de ennyi óraszám után sikerülnie kellett volna...

Magam alatt vagyok! :(



2020. aug. 18. 21:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
8-as, bármibe lefogadom, hogy neked nincs jogosítványod (bár biztos ezerrel fogod bizonygatni, hogy de van, meg én rögtön átmentem alapóraszám után 😂😂😂), mert ha lenne, és átélted volna az egész folyamatot nem beszélnél ekkora marhaságot.
2020. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez még semmi, majd ha negyedszer buksz akkor tedd fel a kérdést, ez simán elmehetett az izguláson is. Az óraszám sem annyira kiemelkedő, ne a 30 órához viszonyítsd.
2020. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
11: tedd meg a tétedet! :D A javaslatom, legyen mondjuk 500 ezer forint. Megdumáljuk, hol találkozzunk, aztán csengetheted a dellát.
2020. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
8 as... Kár hogy nem láthatjuk hogy te hányszor buktál.... Van egy olyan érzésem hogy most készülsz az 5. Re...
2020. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kedves 14-es. Ugyanez a véleményem, mindig azoknak van nagy szája, akik a legszerencsétlenebbek. Kíváncsi lennék ő hányszor bukott.
2020. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
11: Amúgy eltaláltad, a kötelező 30 órával abszolváltam ... némi előnnyel. Mert akkor autószerelő voltam, az autókat sokat kellett mozgatni, így a Népligetben kapásból átmentem a rutinon, majd következett a forgalmi vizsga. Zömmel Barkas, Csepel, Zil teherautókkal volt tele az út, Moszkvics, Zsiguli, Zasztava és Pannónia-Danuvia-Jáwa motorkerékpárok közlekedtek. Sehol nem kellett előznöm, a Könyves Kálmán-Hungária körút-Ajtósi Dürer sor-Dózsa Gy. út-Kerepesi út és vissza a Népliget volt a forgalmi vizsgaútvonalam.
2020. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
30%

[link]

És itt egy videó az én forgalmi vizsgáról... 15. Re meglett... Persze borítékkal...

2020. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Nyolcas=troll. Jómagam az első - sikertelen - forgalmi vizsga előtt veszettül élveztem a vezetési órákat, nagyon jól ment minden... De ha a vizsgán görcs van, akkor görcs van.


A bukás után elment a kedvem az egésztől, vagy három hétig nem is vettem órákat (volt más feladatom is, nem is érdekelt a dolog). Aztán utána kb. egy hét megint vezetés és megint beneveztem. Másodjára sikerült, pedig megint iszonyatos görcsben voltam.


Azóta meg már mittudomén hányszázezer km balesetmentesen, pedig dinamikusan vezetek (nem száguldok, hanem ahogy a második vizsgabiztos mondta).

2020. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

18: előítéleted határtalan. Rengeteg kezdő, vizsgán megfelelt, friss jogsis, veszettül görcsöl az első önálló vezetése közben. Szembetűnik gyakorlatlan vezetésük a forgalom többi résztvevőinek még akkor is, ha nincs a karosszérián a T betű. Sajnos sokan, a kezdeti időszakban húzza meg a mellette parkoló autót, kényszerít többeket villogásra, dudálásra.

Természetesen akadnak jó páran, akikben kezdetekben sincs görcs, a vizsgán legfeljebb volt egy kis vizsgadrukkjuk.

2020. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Én most buktam meg a nyáron 2x is... 52 órát vettem és szeptemberben megyek harmadjára szóval ne keseredj el,kb senki nem csinálja meg 30 órából

Azért másodjára nem volt jóérzés megbukni és én is amiatt nem tudtam figyelni,mert izgultam.

2020. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!