Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A cigányok a mi járdánkon...

A cigányok a mi járdánkon bicikliznek, van rendes úttest, de ez kényelmesebb nekik. Felnőttek és iskolások is. A szomszédnak majdnem rámentek a lábára, amikor kilépett a kapuján. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Zárt kapuk vannak és határra épített házak, amikor kilépünk nem látjuk, hogy ki jön a járdán.

Hiába szóltunk, cserébe a kapuba borították a szemetüket és még nekik áll feljebb.



2020. okt. 24. 12:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan sokan vannak, hogy zavaró, mert gondolom nem 2 emberről van szó, mert olyankor meghúzzák magukat. Szóval sokan , és javarészt már csak idősek vannak.a környéken Sajnos nem tudsz mit tenni,menekülj el a környékről , költözés.A szervek nem fognak fellépni, és te se tedd olaj a tűzre, legyél barátságos velük, hirdesd meg a házat. Ha arra bicigliznek adj nekik egy két ezrest, ha vevők jönnek a házra tűnjenek el. Voltam hasonló helyzetben, nem mondom a várost, de ott csak egy utcáról van szó. két Cigány vajda a kocsi útját elállva egymással veszekedtek. Én csak ültem csendben a kocsiban, és vártam befejezzék, fiam 5 éves volt, hoztam haza az oviból.Egyszer szólni mertem, kicsapta a cobrát, és jött a kocsi felé, meglátta a gyereket, talán azért állt le. Nincs értelme se rendőrnek, se önkormányzatnak, se szólni nekik. Szerencsére váltam, és épp eladtuk a házat, már a szemközti házba is költöztek, de szerencsére a vevő ezt még nem látta. Menekülj, mást nem tehetsz, ez van sajnos.
2020. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha maradsz, legyél velük nagyon barátságos, köszönj nekik előre, de egy idő után menekülj.
2020. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11. köszi, igen, ez már folyamatban van, a szüleim háza volt, meghaltak

12. Soha, cigánnyal tilos leállni és barátkozni

2020. okt. 30. 23:12
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Cigók vannak a környéken? Költözés, mielőbb.

Innentől úgy megy le a terület ingatlanértéke, mint a nyeletlen fejsze a vízben.

2020. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
sajnos vannak , nem szomszédok szerencsére, de felénk vonulnak
2020. okt. 31. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!