Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi ideig tart a rutinvizsga?

Mennyi ideig tart a rutinvizsga?

Figyelt kérdés
B kategóriás rutinon mennyi időd van az elméleti és a gyakorlati feladatok teljesítésére? Több helyen olvastam, hogy bukást jelent, ha időn túl oldod meg a feladatokat, de azt nem, hogy ez pontosan mennyi.
2010. aug. 16. 15:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15 perc elmélettel, gyakorlattal, értékeléssel együtt.
2010. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Szia,elmélet szerintem nincs "időhőz" kötve,mivel a vizsgabiztos bele kérdezhet stb...(én nekem példáúl kb 2perc volt az elmélet...elmondtam a gumiabroncsokat aztán belevágott a szavamba hogy,"HÖLGYEM!!!,hogyan ellenőrizném le a féklámpát egyedül délben a sivatag kellős közepén!??:DDazt mondta nekem ha erre tudom a választ akkor nem kérdez már semmit...szóval annnyit mondtam a műszaki részéről hogy a gumiabrocsokban a légnyomás megfelelő,nem sérült,egyforma szerkezetű....ja meg persze hogy ráteszek egy 30kg-os női táskát a fékre és úgy ellenőrzöm:DD

A gyakorlat 50perc alatt teljesítheted,dehát szerintem 5-6perc alatt meglehet csinálni.=)

2010. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

az 50 perc az hülyeség. Azt hiszem feladatonként van megszabva, de igazából mindegy, mert nem mérik stopperrel. Ha látják hogy csinálod és egyáltalán tudod mit kell csinálni, de kicsit lassúbb vagy, az nem para. Akkor van gond, ha vagy csak tanácstalanul állsz egy helyben, vagy túl sokat tökölsz ide - oda és az látszik hogy gőzöd sincs merre kéne indulni, mit kéne csinálni. Ha mondjuk csak lassan tolatsz, akkor nincs miért izgulni. Ki fogják várni.


Tehát mondjuk egy ilyennél már kb 3 perc után mondanák hogy köszönjük, várjuk ismét:

http://www.youtube.com/watch?v=Bi1AD7aTOtI

de ezen látszik is, hogy azt se tudja hol van :)

2010. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom a második minek okoskodik itt az 50 percével... Leírtam az 1. válaszban hogy összesen 15 perc, a továbbiakban kár rajta vitatkozni, ugyanis ez 100%-ig biztos információ.
2010. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Utolsó,NEM okoskodok,de tudtommal a kérdező azt kérdezte hogy mennyi idő áll rendelkezésre rutinvizsgára,ami 50perc,ami azt jelenti hogy az időn belül kell végrehajtanod a feladatokat és nem azt kérdezte hogy te mennyi idő alatt tudod megcsinálni,de az igaz hogy átlagosan 5-10perc alatt belehet fejezni,de ha túlléped az 50percet bukást okozó hiba,szerintem erre volt kiváncsi a kérdező!!!!!

Te nagyon okos:D

2010. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

3.

Ha vizsgáztál már akkor biztos láttál már Járműkezelési vizsgalapot amin rajta vannak a műzsakis feladatok+a gyakorlati feladatok,és ha nem olvatad volna rá van írva hogy 50perc alatt el kell végezni,mert ha nem bukást okozó hiba,és nem arra volt kiváncsi a kérdező hogy stopper van-e a vizsgabiztosnál vagy nem hanem hogy mennyi idő áll rendelkezésére,ám meg a vizsgabiztosnak van karórája,és a vizsgabiztos se hülye,tudja jól meg látja jól hogy hogy vezet a tanuló és hogy mit b*sz el.

=DDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A forgalmi vizsgára van 45 perc a rutinra 15. Hiába hajtod, hogy 50 perc, akkor sincs igazad! Ha nekem nem hiszel, akkor nézzél utána cseszdmeg, de hiába mondod a magadét, mint akit felhúztak attól még marhaságot beszélsz.
2010. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

"és ha nem olvatad volna rá van írva hogy 50perc alatt el kell végezni"


Igen? Ez nekem új. Láttam már néhány vizsgalapot, de még egyre se volt 50 perc írva!!

2010. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Augusztus elején rutinvizsgáztam és a a vizsgalapon az ábrák alatt az utolsó mondat az hogy "Bukást okozó hiba ha meghaladja az 50percet"

Ha nem láttál még életedben vizsgalapot akkor ne írj ide mert a kérdés megint megemlítem hogy mennyi idő áll a rutinvizsga teljesítésére.És nem kell az emberbe kötni.


Ja és idézem: " "Megfelelt" minősítést kell adni a vizsgázónak, ha a feladatokat a rendelkezésre álló időn belül úgy hajtotta végre, hogy sikertelenséget okozó hibát nem követett el. "

Minden időhőz van kötve különben nem lenne értelme,szóval bocccccccs!!!!!!

;D:)=)

2010. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ja igen még egy kérdés az elsőnek,hogy 15perc alatt kicserélsz egy kereket+meg csinálod a kötelező vizsgafeladatokat?!!Hű te akkor nagyon ügyes vagy,hogy csinálod?(csak azért említettem a kerékcserét mert volt már rá példa)

=DDDjajjjjaajjj xD

2010. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!