Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyibe kerül egy hátsó...

Mennyibe kerül egy hátsó biztonsági öv megjavítása?

Figyelt kérdés
A középső hátsó utasé nem jó: egyszerűen nem lehet kihúzni a helyéből. Gondolom, ha 5-en utazunk és nincs bekötve megbüntetnek.
2010. aug. 16. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen autód van? nekem is pont ez a problémám, olyan mintha be lenne szorulva, vagy valami zár nem engedné..
2010. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondeo 98-as: ebben a pillanatban meg is oldódott.

Fórumon tanácsolták, hogy nézzem meg helyén van-e a háttámlája. Mondtam igen. Mondta a srác: rendesen csukd vissza, kvázi nagy erővel mint egy állat. kimentem, odab...sztam és múkodik! El se hiszem. Állítólag a mechanika bereteszeli az övet, ha nincs az ülés rendesen a helyén. Próbáld meg, hátha múkodik!

2010. aug. 16. 18:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd írd meg mi lett - kiváncsi vagyok!
2010. aug. 16. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
fabia, már próbáltam mindenhogy, nem megy, régebben elöször azt hittem hogy üléshuzat miatt, leszedtem, gondoltam így nem zavarja semmi az érintkezőket, de nem így sem ment, pedig érzem, hogy egy kicsit "lötyög" a 60as arányú rész, pont az amin a középső is van.
2010. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Mondeoé is az ülésbe van építve. Nem tudom van-e valami pöcök, amit megnyomsz, ha előre akarod dönteni az ülést - mert ha van, azt nézd meg, hogy rendesen vissza ugrik-e a helyére, amikor visszacsukod. Én is megnéztem 100-szor, aztán hallgatva a jó tanácsra nagy erővel odavágtam, oszt jó lött! Kérdezz rá valami fabia fórumon, én is a Mondeo Klub-ról szedem a jó ötleteket.
2010. aug. 17. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!