Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kb 40-50ezer forintig milyen...

Gábor19... kérdése:

Kb 40-50ezer forintig milyen menetrögzítő kamerát érdemes választani?

Figyelt kérdés
Buszsofőrként dolgozok, sajnos sokszor keveredek zűrös közlekedési szituba, meg párszor gyönyörű tájakon vezetek, ezért olyan jamera volna jó, ami élethű videót vesz fel. Este is használható felvétet készítsen ha a szembejövő autódokról.
2021. febr. 20. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Upgrade 70mai Dash Cam Pro Plus A500S Built-in GPS 70mai PLUS Car DVR Cam 1944P Speed Coordinates ADAS 24H Parking Monitor


Ezt írd be AliExpressre, lengyelbol 7napos kiszállítással legnagyobb kártyával + hátsó kamerával és mindennel sincs 40e


Nézz róla youtube videókat esetleg, hogy mit tud.

2021. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minden kameráról találsz youtube-on teszt felvételeket.

Xiaomi jó minőségű cuccokat gyárt, én ott keresgelnék.

Nekem két noname kínai van, mindekttőnél előfordul, hogy nem indul el a felvétel, ami elég szívás ha nem veszed észre, és kellett volna..

2021. jún. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"két noname kínai van, mindekttőnél előfordul, hogy nem indul el a felvétel"

Nem biztos hogy nálad is ez a probléma, de olyannal találkoztam már, hogy a kamera tápja a szivargyújtóból jött, az meg úgy működik, hogy indítózáskor eltűnik. Ezt nem szerete a kamera, átkötöttük úgy, hogy gyújtástól kap tápot, indítás alatt is ottmarad addig, amíg a gyújtást le nem veszem. Azóta jó.

2021. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: igen, szinte biztos, hogy a tápfeszültségre érzékeny, a rádió USB-jéről ritkábban rosszalkodik.

Az autokban indítózáskor durván leesik a feszültség, sok fogyasztói körön kapcsoltan meg is szűnik, majd visszajön. Nem tudom melyik a jobb :)

Na de pont ez a feszültségingadozás ami autóban normális, szóval egy rendes gyártó (pl. xiaomi) terméke talán jobban megbírkózik a feladattal.

2021. jún. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!