Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lefényképeztek, mert gondolom...

Lefényképeztek, mert gondolom tilosban parkoltam, mekkora büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Veszprémben parkoltam, de persze a másik 10 autót nem, csak az enyém fényképezték le.

Mekkora büntetésre számíthatok?


2021. márc. 13. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
2021. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
20 ezer, de csak szabálysértés, szóval megúszhatod, ha azt nyilatkozod, hogy családtag vezetett.
2021. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben közterületes fényképezett le, arról találtál volna értesítést a szélvédőn. Ha csak valaki szórakozásból fotózta az autód, akkor max. valamelyik netes oldalra szánják a képet, a szégyenfalra.
2021. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Hát haver engem egyszer szedett le budiról rendőr reggel. Persze nem szó szerint. Csörgött a kaputelefon, hogy gáz van a kocsimmal. Nem elég, hogy előtte sz.rtam majdnem besza.tam még egyszer mert azt hittem feltörték. Lementem persze tilosban álltam valami gyökér betelefonált reggel fél 6kor így kaptam egy 50 ezres csekket.
2021. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!