Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen motorttudtok ajánlani...

Enderminator kérdése:

Milyen motorttudtok ajánlani a magasságomhoz?

Figyelt kérdés

172cm magas vagyok, 70 kg. Egyszer kipróbáltam haver Derbi sendáját, ott lábujj hegyen úgy ahogy megtudtam állni, de nem volt kényelmes.

Jelenleg még csak kismotorra van meg a jogsi. Később szeretnék minimum A2-ig eljutni. A supermotok nagyon tetszenek, de olvastam, hogy azok magas motorok.

Milyen típusú vagy model motort ajánlotok?

Köszi



2021. ápr. 14. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sima naked első körben, később több tapasztalattal vehetsz magasabb motort is akár. Ha tetszik a supermotos feeling, akkor esetleg egy 125-ös KTM Duke ideális lehet kezdésnek. Ha tetszik, 1-3 év után válthatsz 390-esre, az már eléggé az A2 széle és nagyon szokták szeretni, karakteres motor. Ha használtan veszed a 125-öset, 1-3 év alatt semennyit nem veszít az ára kb. Sőt, gyakran többért lehet eladni, ha épp úgy változik a piac azalatt.
2021. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ráülsz a neked tetsző motorra, s ha mindkét talpad a talajon, az a motorod.
2021. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!