Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olajfolt megcsúszàson mi a...

Olajfolt megcsúszàson mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma szerint olajfoltra bentem, balra kanyarodàs közben egyirànyú utcàba. Szerencsère volt helyem, sikeresen megfogtam, de ilyen helyzetban ha màregcsúszott mit kell tenni, illetve utànna. sietős dolgom volt, de "mazsolakènt" vezettem, mivel nem tudtam hogy mennyi olaj van a gumin.
2021. máj. 5. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
(telefonról írtam bocsànat a hibàkèrt)
2021. máj. 5. 10:28
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Amikor megcsúszol, próbálj az úton maradni, veszélyforrásokat elkerülni. Vezetéstechnikai oktatáson tanítanak erre technikát. Utána 200 métert menj óvatosan, aztán már nem számít. Motor esetén szállj le és nézd meg van-e még rajta olaj, mert íves guminál nem fog oldalról lekponi, de kanyarban kiszállsz.
2021. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csak autóval megyek.

ha mindenki belesz oltva 6 an megyünk trèningre (3 rutinos ès 3 friss jogsis)

2021. máj. 5. 10:34
 4/8 anonim ***** válasza:
és mindenki vehet majd fel maszkot...
2021. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ès kit èrdekel hogy fel kell venni? nem èrtem a vàlaszt... maszk nèlkül jobban vezet az ember?
2021. máj. 9. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, maszk nélkül jobban vezet. De ha igazoltatást kaptok, mert a rendőrök szeretik nézni a tömött kocsikat, akkor fizetni fog aki nem maszkolt. Függetlenül attól van-e szuri vagy nincs.
2021. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mivel mindenkinek van kocsija, ezèrt külön kocsival megyünk. èn pl pàrommal, ès így tovàbb...

Tovàbbà elnèzèst kèrek az íràsèrt, így belegondolva ez a rèsz nem volt leírva, nem is gondoltam erre a rèszre.

2021. máj. 10. 06:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, semmi. imádkozol. Ezeregy variáció közül úgyis az 1001- lesz amire nem tudsz felkészülni.
2021. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!