Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért lehet valaki 21 évesen...

Miért lehet valaki 21 évesen nemzetközi kamionos meg buszsofőr ha 24 évesen lehet csak A jogsija?

Figyelt kérdés
...egy papíron motoros előélettel nem rendelkező embernek 24 évesen lehet A jogsija, 21 évesen meg CDE jogsit meg lehet csinálni. Annyi nyugtató van benne, hogy 25 év alatt szinte nem vesznek fel senkit dolgozni nagy gépjárműre, kivéve ha nem "ismerős". De akkor is, igazságtalan ez. Nem?
2021. máj. 6. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy a motor jogosítvány könnyebben elérhető bárki számára és komoly gondokat okozhat másban is egy felelőtlen ember.


A C/D kategória PÁV vizsgálatot igényel és ráadásul nagyon nehezen is elérhető mert rengeteget kell rá költeni, ráadásul az orvosi vizsgálat is komplexebb. Ottan a pszichológiailag alkalmatlanok kihullanak.


Felvesznek egyébként 25 év alatt is, az más kérdés ha van előtted tapasztaltabb aki ugyanannyiért elvállalja ugyanazt a munkát akkor inkább őt alkalmazza majd a cég.

2021. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem sok 22 éves köszönheti ennek az életét.
2021. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem igazságtalan! Ahhoz idő és tapasztalat kell,hogy kialakuljon az emberben a felelősségteljes gondolkodás!
2021. máj. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért valljuk be, kevesen vannak olyanok, akik busszal vagy nyergessel száguldoznak mert olyan jól megy...
2021. máj. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 oké, nekem +4.5 dioptriám van és megadták, páv2-m van és iránytévesztő vagyok meg diszkalkuliás/diszgráfiás korlátlanra kaptam úgy, hogy akkor éppen ilyen szorongós depis állapotban voltam. Tényleg komoly :D max. 2 év múlva nem adják meg az orvosit, de 2 évig még buszozok. ( azért buszozok mert ha nem megszokott úton mennék és gps beszélne "jobbra" helyett "balra" mennék az esetek jelentős százalékában.


Ám itt szerintem az lehet, higy busszal pl. én nem tudok 70-nél jobban menni, nem megy az IK 415 jobban asszem a nyergesek meg 90-nél vannak korlátozva a nagymoci meg 290-et is tud, és az fiatalon elég kecsegtető.

2021. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Az már azt a szervezetet minősíti ahol odaadták a jogsit.
2021. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 okmányirodába adták oda. Valami 11 ember nézte meg alkalmas vagyok-e, nem kell magyaráznom, össze kell számolni hány vizsgabiztossal találkoztam úgy, hogy BCDE és C meg D gki-m van meg páv2 vizsgám ugy , hogy sosem buktam. Rendszer az ami hibás, én csak kihasználtam.
2021. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Mindegy, itt a pszichológiailag alkalmatlan embert nem kifejezetten rád értettem. Az ilyen jogosítványokat komoly megélhetési szándékkal szerzik az emberek, míg a motoros jogsit kikapcsolódásra, szórakozásra.


Van egy komoly különbség.

2021. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!