Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a Deàk tèrről èrkezem ès a...

Ha a Deàk tèrről èrkezem ès a nyugati oldalàba lèvő parkolóba akarok menni, akkor hogy kell mennem?

Figyelt kérdés
A felüljàró oldalànàl akartam menni de ott buszsàv van, így hirtelen visszafordultam,kisutcàkon ki a körútra, ès onnan rà.... nincs egyszerűbb? mert du mennem kell vissza, ès a kresz ezen rèszèt szeretem betartani...:(
2021. máj. 10. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Menj az Andrássy-n.
2021. máj. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahha.... ès akkor ott rà a körútra ès csak jobbra kell menni.... köszi szèpen
2021. máj. 10. 07:07
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"A felüljàró oldalànàl akartam menni de ott buszsàv van"


Ha a 2019-es állapotra gondolsz, ami a Google Mapsen van, akkor szerintem az a felújítás már befejeződött, de az is igaz, hogy nem mostanában jártam arra.

2021. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, Andrássy út, aztán Oktogonnál JOBBRA a szervizútra és arról tudsz ráfordulni balra a Nagykörútra (másképp fogalmazva: közvetett balra kanyarodàst kell végrehajtani).


A Nagykörútról pedig már ra tudsz jobbra fordulni a Váci útra és akár maradhatsz is a buszsávban ha épp szabad (nem nagyon szokott az lenni), mert rögtön jobbra fordulsz a parkolóba.


B opció megkerülni az egész Nyugatit, de az örökké fog tartani.


C verzió Nyugati téren jobbra a Nagykörúton, el az Oktogonig és a szervizúton át megfordulni.

2021. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksa. köszönöm... :) nagyon hasznos vàlaszok...
2021. máj. 12. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!