Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Újabb vonatbaleset azért,...

Újabb vonatbaleset azért, mert katasztrófális a magyar autó/kamionvezetők magatartása, a jogsit túl egyszerű megszerezni és a büntetések túl enyhék. Mikor lesz már végre sokkal szigorúbb ellenőrzés az utakon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=HZHbi4AHHfo


Szörnyű, a magyaroknak NEM lenne szabad vezetnie.


2021. jún. 1. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez mondjuk pont külföldi kamionos volt.
2021. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

1) attól, hogy Magyarországon történt, egyáltalán nem biztos, hogy magyar volt az elkövető. A vontatón az orosz felségjel nem erre utal.


2) ha feltételezzük, hogy magyar volt az sem bizonyítja, hogy minden magyar rosszul vezet.


De gondolom ez most jó ürügy volt arra, hogy gyűlölködhess egyet a saját néped ellen.

2021. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem itt most csak a amgyaron volt a lényeg, mármitn direkt így írta ki a kérdést, hogy kicsit felkorbácsolj a az indulatokat és vita legyen a kérdés alatt.


Amúgy meg logika sincs benne? Mit akarnak ellenőrizni, mit kéne ellenőrizni, az, ha valaki figyelmen kívül hagyja a tilos jelzést, azon nem lehet mit ellenőrizni.

2021. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon troll vagy kisfiam.
2021. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak én unom a mindennapos magyarozó kérdéseket?
2021. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint kiderült, a sofőr epilepsziás rohamot kapott, nem volt magánál.
2021. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
én jelentem a kérdéseit ennek a majomnak, szerintem tegyetek ti is így, minden napra van belőle
2021. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
#6 Ez mondjuk mese habbal. Teherautós jogosítvánnyal rendelkező, hivatásos sofőr epilepsziás? Nem is megy át az orvosi alkalmasságin. Ha mégis átcsúszik, akkor is pont a vasúti átjáró tilos jelzésénél kap rohamot? Ugyan...
2021. jún. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!