Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen gyorsan lehet ráérezni...

Milyen gyorsan lehet ráérezni a forgalomra?

Figyelt kérdés
Ma volt az első forgalom órám, korábban sosem vezettem autót (persze a rutinpályát leszámítva). A nyugis rutinozás után nagy sokk volt egyszerre figyelni a KRESZ-re, a többi közlekedőre és a kocsi irányítására, mindezt normál utazó sebességnél. Sokáig tart, amíg az ember összerakja a dolgokat és nem csak azon parázik, hogy életben maradjon?:)
2010. aug. 25. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden nap vezetsz, akkor 2-3 hét mire megszokod, vagy hamarabb és egy év, mire rutinos leszel és nem csinálsz semmi butaságot és meggondolatlanságot az úton.
2010. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj az első pár alkalom mindenkinek ilyen. Először csak az autó vezetésére próbálj figyelni, amíg az totál leköt, értelmetlen a táblákkal bíbelődni. Nekem mondta is a tanár, hgoy ne is akarjam figyelni a táblákat, azokat majd ő nézi, "diktál" merre hány óra, én csak vezessem az autót. Amikor a kocsi kezelése már megy, akkor jön az hogy már a táblákat is figyelned kell, de a többi résztvevőt még részben szintén a tanár nézi/mondja. Amikor már tudsz figyelni a kocsira, a táblákra és a szabályokra, na akkor már figyelned kell a többi részt vevőre is (sávváltás, stb...) Nekem kb az autó kelésére kellett olyan 3-4 alkalom (8 óra). Utána kezdtem el nézegetni a táblákat is, de ez mindenkinél más, hiszen mindenki más képességű.
2010. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlás kérdése az egész, nekem 4 hónapja van jogsim, első forgalmi órán én is f*stam rendesen, de nagyon szerettem vezetni s nem is nehéz, csak figyelni kell ;)
2010. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 9 hónapja van jogsim és most kezdek rutinossá válni.
2010. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha megkapod a jogsidat akkor attool füg h menyit es hol vezetsz, de ha ugy atlagos kötülmenyek között akkkor szerintem 2 honap nekem anyi volt
2010. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!