Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy fogjuk elsősegély tanfoly...

Hogy fogjuk elsősegély tanfolyamon (jogosítványhoz) párokban gyakorolni az újraélesztést, stb ha páratlanul vagyunk?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy nagyon hülye kérdés, nyugodtan hívjatok idiótának, de ezen stresszelek az elmélet óta xD

2021. jún. 30. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk valaki kétszer ugrik be valahova? Vagy esetleg valakit kettévágnak. Szerinted melyik lesz? :D
2021. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Újraélesztés egy emberes, és nem egymást kell csókolgatni, ambubabán gyakoroltok és vizsgáztok
2021. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oktató mondta, hogy a kötözéseket, meg az ilyen cuccokat párban fogjuk csinálni. Az újraélesztés jogos.
2021. jún. 30. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem muszáj mindig ugyanazzal párban lenned... Amúgy én az oktató nőcivel voltam🤷‍♂️

Tudom hogy off, de 14 évesen csunáltam az elsősegélyt, felmerült bennem egy kérdés, halál komolyan érdekelt. Mégkérdeztem, de kinevettek😅 a következő lenne az: Egy nagymellű nőn hogy végzed el a 30 mellkasi kompressziót?

2021. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor voltam tanfolyamon, sok órán páratlanul voltunk, amikor a kötözést csináltunk, akkor is. Pont nekem nem volt párom, mert nem ismertem ott senkit, a többiek meg mind ismerték egymást, így én maradtam pár nélkül, ezért az oktató az egyik páros mellé berakott harmadiknak. A szituációs feladatoknál, ahol meg be kellett mutatni a szituációkat, volt amikor valaki még egyszer beugrott valaki mellé, mert páratlanul voltunk. Amúgy ne aggódj, az oktató majd úgy is észreveszi, hogy nincs mindenkinek párja, és ha pont neked nincs, vagy majd vele csinálod, vagy be rak valahova harmadiknak, stb. Amúgy én is minden ilyenen izgulok, de tényleg, ne aggódj. :)
2021. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4/5 gondolom jó erősen 🤔 Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2021. júl. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!