Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2 feles kimegy 3 óra alatt?...

2 feles kimegy 3 óra alatt? Ettem előtte

Figyelt kérdés

2021. júl. 17. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ettem előtte"

Ez lassítja a szervezetből való kiürülést.

Az étel felszívja a pia egy részét, lassítja a szervezetbe való felszívódását, nem fog olyan hirtelen megütni. Viszont a másik oldalról meg az van, hogy ha később szívódik fel, akkor később is ürül ki, tovább fog mutatni a szonda.

2021. júl. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem megy ki akár hány kiló vagy.

Én úgy tanultam hogy 1 feles 3 óra mire lebomlik.

Az meg hogy ettél semmit nem jelent, mert éhgyomorra hamarabb lebontja a szervezet az alkoholt.

2021. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez már megtörtént események alapján lett kérdezve, ugyan is 11ig ittam 2 felest és hajnali 2kor elindultam kocsival, és ez a társoságban ellenszenvet váltott ki.


A 2 feles előtt beírtam ésha jól emlékszem a nav oldalán azt írták hogy 1 feles után várjak legalább 1 óra 40percet. Én 3at vártam.


Ezt követően beírtam az alkoholkalkulátorba ahol csak fél órával előbb indultam mint azt írta ahhoz hogy 0% legyen.


De mivel a jogszabály 0.25öt ír elő hogy azt nem szabad túllépni így a kalkulátor szerint nem szegtem szabályt.


Miután megittam egyépként nem hatott egyáltalán, szóval egy pillanatig nem voltam illuminált állapotban.


De ezért venni fogok a kocsiba egy szondát.

2021. júl. 18. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!