Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokszor utólag belegondolva...

Sokszor utólag belegondolva érzem, hogy nem kellett volna úgy közlekednem ahogy mentem, megfogadom, hogy nem csinálok többet ilyet, de amikor ott vagyok visz a 'hév'. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vezetni, nem sietek soha sehova de mégis mindig gyorsan megyek a feeling miatt. És sokszor van az, hogy miután hazaérek utána gondolkozok, hogy itt és ott mekkora gond lehetett volna ebből. Bízok magamban, hogy tudok vezetni meg nem is keveset vezettem már baleset mentesen, persze nem vagyok elszállva magamtól, de félek, hogy egyszer egy nagy balesetem lesz. (attól nem félek, hogy más kívülállónak lesz baja mert csak egyedül és üres útonszoktam így közlekedni, kikapcsolódásként) Van aki hasonló cipőben jár? Esetleg valami tanács? Aki csak A-ból B-be autózik nyugodtan lépjen tovább mert nem fogja egyszerűen megérteni a miértjét. Ahogy én se értem, hogy lehet szeretni futni járni.

2021. júl. 26. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Menj el egy vezetéstechnikai tréningre! Ott majd megtapasztalod, mi lehet abból, ha "fílingből" túl gyorsan mész!


Egyébként üres út ugyanúgy nem létezik, mint ahogy töltetlen fegyver sem.

2021. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vezetéstechnikai tréning jó dolog, jobban fel fogod tudni mérni egy-egy döntésed lehetséges következményeit és így tudod a saját döntéseidet befolyásolni.


Az pedig kimondottan jó dolog, ha felismered a veszélyes helyzeteket és utólag elemzed azokat, így ugyanis csak a viselkedésedet kell hozzáigazítanod a már ismert, saját magaddal szemben támasztott elvárásokhoz.

2021. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!