Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 3 eve van jogsim, azota...

3 eve van jogsim, azota vezetek, de csak ilyen munkahely-otthon-bevasarlas tengelyen, napi par km-t. Sem pesten, sem autopalyan nem voltam még, jovoheten viszont mennem kell mindketton es rettegek. Amugy is ruhellek vezetni. Jótanacsok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 2. 19:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem rosszból, de a helyedben inkább tömegközlekednék. Az autópálya egy dolog, eldöcöghetsz a külső sávban, de ha még sosem vezettél Budapesten, elég nagy sokkhatás lesz.
2021. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%

#1 Valahol el kell kezdenie.


Egyszer úgyis meg kell legyen az első pillanat és ha az 20 éves jogsival a kézben történik akkor is ugyanolyan nehéz lesz.


Egyébként oktató nem vitt fel bennetek anno autópályára? Azt hittem ez alap mindenhol. Minket nemhogy felvitt, de rendesen ránk szólt ha nem mentünk legalább 120-al.

2021. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy tudom autópályán vezetés beletartozik a tanfolyamba.
2021. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Amikor én 2014-ben megszereztem a jogosítványom vidéken, az autópálya nekünk sem volt része az oktatásnak. Hogy is lett

volna, mikor nem is volt akkor még autópálya a közelben, nem úgy, mint Budapesten, hogy ott van a város körül. Ha tényleg kellett volna hogy gyakoroltassák ezt, akkor meg nem tudom, mit kamuztak össze a papírokra, de a gyakorlatban nem

szervezték meg, fel sem merült.


Nyilván el kell kezdeni valahol... Kérdező, mennyit kell majd vezetned? Budapesten belül mennyire kell bemenned a város sűrűjébe? Lesz veled valaki, aki segít navigálni?

2021. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Mi nem voltunk pályán. Ha meg lenne lehetosegem tomegkozlekedni, nyilvan azzal mennek, de nincs. A munkahely kotelez, nem mondhatok nemet, azt meg leszarjak h nem szeretek/felek vezetni.
2021. aug. 2. 20:28
 6/38 A kérdező kommentje:
Balatonra kell mennem, heves megyebol, de at kell mennem pesten mindenkepp. Kb 250 km-t kell vezetnem.
2021. aug. 2. 20:32
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Úgy érted, mindenképp be kell menned Budapestre valami célból? Mert az autópályán simán megkerülheted.
2021. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire félsz Budapesttől (ha figyelsz, akkor semmi bonyolult nincs benne egy jó GPS-szel), akkor inkább menj az M0-áson. Lehet, hogy dugó lesz (ha 6 és 22 között mész, akkor biztosan), de legalább végig csak egyenesen kell menned.
2021. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Jaa hát de ne is menj be Budapestre, mert van ott elég autó meg ember így is. Az M0 tökéletes erre. És autópályán könnyű vezetni.
2021. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Muszaj be mennem pestre.
2021. aug. 2. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!