Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egyes motorosok miért hiszik...

Egyes motorosok miért hiszik azt, hogy nekik mindent lehet?

Figyelt kérdés

Ma a fehérvári elkerülőn előztem egy cammogó kamiont, jóval az előzés megkezdése után kezdett engem előzni egy motoros, majdnem felkentem a korlátra. Előzök, erre a visszapillantóban látom, hogy jön mint egy állat, épp, hogy be tudtam úgy kormányozni a kocsit, hogy elférjen köztem és a korlát között, és én meg ne ütközzek oldalról a kamionnak. Szerencsére a kamionsofőr lehúzódott, mert észlelte az eseményeket. Én mentem 110-el, ő meg csak úgy elsuhant.


Kedves motorosok! Miért kell ezt?

(Akinek meg nem inge...)



2021. aug. 19. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Autóban is vannak ilyen gyökerek, ez nem a járműtől, hanem az embertől függ...
2021. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Így van, ugyanez a figura valószínűleg villamost vezetve is ugyanígy előzött volna meg téged. Csak ugye az ilyet a közelébe nem engedik komolyabb járműnek, szerencsére.
2021. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen hülye, az biciklin, és kamionon is ilyen hülye...
2021. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Egyes autósok is azt hiszik.

Egyes biciklisek is azt hiszik.

Sőt, egyes gyalogosok is azt hiszik.

2021. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Na a heti, "konfliktusom volt valakivel, ezért megírom, hogy miért csinálja mindenki ezt" kérdés ki van pipálva. Legközelebb kérdezd meg a motorost.
2021. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
me hülye, arra játszanak, hogy te nem vetted észre, hogy már előzött téged. pöcsreszelősök
2021. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Motorral mentem, rám meg két hete ugyanott rám húzta a kormányt egy p**a, holttér fogalmát is értelmezni és tudni kéne. Kb 10 centin múlt, hogy nem kent fel a korlátra. Szóval igen, köztünk is vannak hülyék, de kedves autósok ti is legyetek kicsit körültekintőbbek.
2021. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Motoroska, a holttér fogalmával legyél tisztában. Pöcsmotor még annyira se látszik.
2021. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

#8 sávváltásnál egy, átlagos személyautóval egész könnyen lehet csökkenteni a holtteret, a buksikád forgatásával....

Egyébként tökre igazad van, ha egy kisgyerek lelép eléd pl egy parkoló autó takarásából, akkor nyugottan elbaszhatod...

2021. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Egyes "autósok" miért hiszik azt, nekik mindent lehet?


Azért, mert ilyen csoportok nem léteznek. Akik gyökerek motoron, azok nagy valószínűséggel gyökerek lesznek autóban ülve is. Nekem motoron hetente kell más autósok f#szságát hárítani, hogy ne legyen baleset. Utoljára tegnap kellet körforgalomban erőset fékeznem, mert az emberke abszolút nem is nézett balra, vagy csak lesz#rta, hogy ott vagyok. Vagy ide sorolnám azt is, hogy 10-ből 8-an nem tartják be a sebességkorlátot, legalábbis Budapesten. Megyek szabályosan (akár motorral, akár kocsival) és jönnek mögöttem 1-2 méterre. Vagy több sávos út esetén majdnem mindenki legalább 20-szal gyorsabban megy nálam a főbb utakon (Üllői, Erzsébet híd, Árpád híd, óriáskörút stb).


Ennek a kérdésnek ilyen formában pontosan 0 értelme van. Arra jó, hogy ventillálhatják néhányan a motorosok ellen felgyülemlett feszültségüket.

2021. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!