Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor kezdődik (hány óra...

Mikor kezdődik (hány óra körül, munkanapon) a reggeli nagyobb autós forgalom Budapest bevezető útjain és a 0-on?

Figyelt kérdés
Szeretném elkerülni a dugókat, ezért tudnom kellene hogy mikorra érjek oda, mikor kell indulnom.
2021. dec. 15. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt gyakorlatban sokkal egyszerűbb kitapaszalni.

Én pl évekig jártam a régi 3-as főúton.

Ha a 7.20 körüli hév előtt nem értem át az átjárón,akkor az már igazi szívás volt.

Két hév ellenkező irányból,aztán a nagy kereszteződésben is percekig megfog a lámpa,addigra kb mindenki elindult Pest felé, tele lettek az utak.

Cinkotánál pedig 3 hév ,mire elmegy... addigra nagyjából be is áll a két főút,amit érintettem.

Mindez,azon az 1-2 percen múlott,hogy átcsúsztam e a 7.20-as hév előtt.

Köd, havazás , eső , útépítés miatti lezárás és iskolakezdés ami még hasonló gondokat okoz.

2021. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
M1-M7, 6:40-ig jó, utána olyan hírtelenséggel bedugul, hogy se előre se hátra. Minden nap! Évek óta! És nem tesznek semmit...
2021. dec. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A külső reszek már 7-kor kezdenek sűrűsödni.

Fél 8 után totál dugó mindenhol befelé irányban

2021. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

6 után gyakorlatilag minden percben egyre sűrűbb a forgalom.

De pár nap reggel nézz rá pár percenként az útvonalra amerre menni akarsz és máris látni fogod a menetidőt.

Egyébként meg nem így működik, hogy minden úton mindig ugyanakkora dugó van egységesen Budapest körül

2021. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

#2: "Évek óta! És nem tesznek semmit..."

Te mit teszel? Letetted már a kocsit?

2021. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Google térképen ha használod az "érkezés ekkorra" funkciót, akkor ott meg tudod nézni, hogy mekkora az átlagos forgalom, meddig kék az adott szakasz.
2021. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
#6: ja az napközben azt mondja kb 0:19 és 1:35 között várhato a menetidő :))
2021. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz (bár gondolom azt azért mindenki sejti, hogy 19 perc alatt nem fog összejönni), de azt megtudja nézni, hogy mikortól piros.
2021. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tudom tanúsítani, mint amit #1 leírt, hogy néhány percen múlik akár 30 perc dugóban ácsorgás is. Sőt, én reggelente fixen 6:47-kor szállok fel a Volánbuszra, hivatalos érkezése a Népligetre (M5 bevezetőn keresztül jár) 7:50. Valamikor 7:45-kor szállok le, máskor 7:58-kor. Ma reggel például nem volt semmi rendkívüli, mégis 8:14-kor szálltam le.

De kocsival is ugyanez, például az M5 bevezető. Valamikor már a Soroksári Auchannál araszolnak 7:30-kor, de múltkor, amikor autóval mentünk, akkor végig 50-es sebesség felett jutottunk be a Határ útig.

Tapasztald ki, ha időre mész, akkor első reggelen normál menetidő + (távolságtól függően) min. 30 perccel számolj, ha pedig kötetlenül, akkor ahogy gondolod, de javaslom, hogy 7:00 előtt érj be a városba, vagy ha van rá lehetőséged, akkor 8:30 után, addigra már a legtöbb helyen jóval tisztább a dolog.

2021. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm minden válaszolónak, sokat segítettetek. Az M7-ről a 0-son át Szeged irányába mennék.
2021. dec. 16. 06:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!