Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet jelezni a rendőrség...

Lehet jelezni a rendőrség fele, hogy hol kellene ellenőrizni?

Figyelt kérdés

Főúton van egy forgalmas kereszteződés ahol gyakoriak a szabálytalanságok. Rendszeresen előznek záróvonalon-kanyarodósávokon keresztül az autósok, többször is volt ebből már kocc. Ma éppen egy kamion csinálta ezt, vagy 100-al előzött egy másik kamiont, szerencse hogy a szabályosan kanyarodó buszsofőr időben kapcsolt és nem lett belőle tömegbaleset. És az ilyenek rendszeresek, óránként legalább 2-3 ilyet csinálnak. Néha-néha elsuhan itt egy civil rendőrkocsi és annyi. De szerintem jobb lenne még nagyobb baleset előtt csinálni valamit.


Lehet ezt valahogyan jelezni a rendőrség felé?



2022. jan. 26. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Pont így, ahogy tetted, vagy ha úgyis ott ülsz a kereszteződésben, akkor kamera és mehet a feljelentés, önkéntes rendőrködés
2022. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Az a hivatalos szervek dolga. Csak hogy mégis tudjanak róla mennyire veszélyes ez a kereszteződés.
2022. jan. 26. 09:56
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Ehhez képest mégis önkéntes rendőrködsz :)
2022. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Nem önkéntes rendőrködöm, csak láttam amit láttam mert ott lakom :)
2022. jan. 26. 09:59
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"óránként legalább 2-3 ilyet csinálnak"

-Neked nincs jobb dolgod, egész nap ezt kukkolod?

"néha elsuhan egy civil rendőrkocsi"

-na, azt miről ismered föl? :D

2022. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végül is igazatok van, jobb nem foglalkozni vele. A nyakamat nem én fogom kitörni a koccban és a milliós kár sem engem terhel majd :)
2022. jan. 26. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont az a helyes, ha a problémás helyekre felhívod a szervek figyelmét. Nem azért, hogy kedvükre basztathassák a népeket hanem azért, hogy kisebb eséllyel történjen baleset.
2022. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 De hát látod, itt is 4 kommentből háromnak az a lényege hogy vamzer vagyok mert nem hagyom hogy eszetlenkedjenek....
2022. jan. 26. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind a hármat ugyanaz az idióta írta.
2022. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Mind a hármat más írta... Egyébként meg azt írta mindenki, hogy ha ennyire ráér a kérdező, akkor tegyen valós lépéseket, na azt meg már nem akar
2022. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!