Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Navigáció....Vayteq,vagy CNS?

Navigáció....Vayteq,vagy CNS?

Figyelt kérdés

Apámnak(60) szeretnék egy gps-t,az okostelefon nem az Ő világa.

Kettőt néztem ki,egy VayteQ 960-t,valamint egy CNS globe neo-t. Nem tudok dönteni....Ti melyiket választanátok?

Ajándék lenne....


2022. márc. 1. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
WayteQ, merthogy szerintem WayteQ az a Vayteq, amit te Vayteq-nek írtál.
2022. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,köszi!
2022. márc. 1. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mielőtt berendelsz egy ilyen navit, azért tájékozódj arról is, hogy milyen költségekkel jár hozzá a térképfrissítés. Általában pár hónapig ingyenes a megvételkor, aztán jön a havidíjas meglepi.
2022. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az okostelefont nem, a GPSt fogja tudni kezelni?

Nekem is WayteQ volt, még nagyon régen, nem volt gondom vele.

De évek óta waze, nincs jobb nála...

2022. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3: Ha van informatikus szakember ismerőse, akkor az pár ezer forintért simán megoldja neki!(Nekem van ilyen ismerősöm, mindig hozzá viszem, pár óra múlva vagy legkésőbb másnap mindig hozza vissza, mond egy összeget - egyáltalán nem horrorisztikusan magasat - kidellálom neki, és Ő a kp. ellenében átadja a lefrissített, frissre telepített eszközt. Nekem ennyit megér.)


Ha a kérdezőnek fontos, ő is keres ilyen szakembert (szerintem pénzért lehet találni ma már mindent, ez is egy ilyen piaci rés, avagy angolul market niche), átadja a casht, azaz a kp-t, az illető meg boldogan megcsinálja neki.

2022. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem kamion, vagy távolsági buszsofőr, akkor nem kell neki folyamatosan, havonta frissíteni, hanem elég alkalomszerűen, amikor x helyre idegenbe megy. Én mindig csakis és kizárólag ilyenkor frissíttetem a mindenkoron legaktuálisabbra. Még így is van, hogy az ember belefut egy-egy olyan átépítésbe, körfogalomba, ebbe-abba, ami épp még nincs rajt a GPS aktuális szoftverén.
2022. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Régebben nekem is volt(egy kb.20 éves Navon)azt kérte el néha a fater...

Kezelni tudja,ismerős is volna,akihez beviszem a memo kártyát,és felrakja a legújabb térképeket,-ezzel nem lenne gond.

A dilemma a két készülék között van,-(mindkettő használt)ismerőstől,megbízható helyről.

A CNS szinte új,viszont csak 950mAh-s az akksija,amíg a Wayteq 1800.(ha gyalogtúrázni mennek Anyuval)

Viszont a CNS ramja,és memóriája,valamint az órajel is duplája!?

2022. márc. 2. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz egy normális okostelefonnal, amire olyan navigációs programot töltesz le, amilyet akarsz. Akár Google Térkép is elég lehet. Gyalogtúrára amúgy sem való autós navigáció. Viszont normális működéshez kell mobilinternet kapcsolat, ennyi hátulütője van a dolognak.
2022. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem az van...de próbálná valaki meggyőzni apámat...?
2022. márc. 2. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Ez sem probléma. Amikor tudod, hogy mész gyalogtúrára, akkor arra a napra, azokra a napokra veszel akár 1 napos 24 órás korlátlan mobilinternet csomagot, aztán akkor bumm-durr-hagy szóljon... A mobilszámlába meg kifizeted.
2022. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!