Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsgán ha sikeresen...

Forgalmi vizsgán ha sikeresen visszaér a vizsgabázisra a tanuló akkor sikerült is a vizsga?

Figyelt kérdés

Forgalmi vizsgán ha a tanuló sikeresen visszaér a vizsgabázisra akkor sikerült is a forgalmi vizsga?

Vagy ott még a vizsgabiztos összeszámolja a hibapontokat és lehetséges hogy utána buktatja meg a tanulót?


2022. ápr. 23. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha bukott, akkor megállnak és az oktató vezet tovább, egy esetben gondolom hogy visszavezethet a tanuló bukás után, hogyha pár száz méterrel a vizsgaállomás előtt bukik meg és arra a távra nem éri meg cserélni.
2022. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Menet közben azonnali bukást jelentő hiba esetén van csere. Ha csak hibavonalból jön össze tíz, akkor a jelölt marad a kormánynál.
2022. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem hibavonalból jött össze az első bukásom és én vezettem vissza... Ez teljes mértékben oktató és vizsgabiztos függő, hogy engedi-e.
2022. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Oktató, és vb függő. Meg hogy milyen benyomást keltesz a vezetéseddel.

Én közlekedési szabályt sértettem, azonnali bukó, de csak a vizsgaállomáson közölte a vb.

2022. ápr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

2. vagyok.

Látim, megint tetszik/nem tetszik gombként kezelitek a piros/zöldet.

Jigszabály írja elő, higy ha azonnali bukást jelentő hibát vét a tanuló, akkor a vizsgát neg KELL szakítani, az okrató viheti csak tovább az autót. Ez nem egyéni döntés/jófejség.

Hibavonalak stapiridása vuszont nem indokolja ezt.

Ha össte is jött már a tíz, a vuzsgabiztosnak még információval szolgálhat a maradék idő.

Hosszan nem szoktak értékelni, de azért tanulságis megjegyzést tehet.

És olyan is van, higy már bent a telepen húzza be a bukást jelentő vonalat.

2022. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Linkeld azt a jogszabályt.
2022. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
#5 Egy dolog a jogszabály, más dolog a gyakorlat. Olyan sincs a jogszabályban, hogy kenőpénzt lehetne elvárni, elfogadni...
2022. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az első vizsgán hibavonalakból jött össze a bukás, én vezettem vissza és nem is közölték addig, bár persze sejtettem.
2022. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!