Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsán, melyek azok...

Laki.belus kérdése:

Forgalmi vizsán, melyek azok a szempontok amikre nagyon figyeljek? és melyek a buktató HIbák? Kérlek irjátok le véleményeiteket. Aki nem bukott az azt, aki bukott az meg miért Bukott?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 18:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,Holnap Vizsgázok. nem izgulok ( még ) csak a sáv váltás,és a tele zöld lámpáknál kicsit bizonytalan vagyok.
2010. szept. 16. 18:47
 2/13 anonim ***** válasza:
buktató hiba ha záró vonalon mész át.vagy ha befordulsz a behajtani tilos táblás utcába.én azért nem buktam meg,mert nem mentem be a behajtani tilos táblával jelőlt utcába.pedig mondták h akkor itt forduljunk balra:)nem vettem figyelembe.a lámpánál,meg nagyon figyeld a sárgát.ha sárga és látod h mesze van még.akkor fékezz le.ha közel van és ugy érzed nem tutsz megálni,ne kisérletezz a megálással,gyorsíts be kicsiit,majd ha át értél,vedd vissza a tempot. kéz és lábtörést:)
2010. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is holnap megyek vizsgázni. Nos nekem ma az oktató elmondta, a szempontokat, amiket néznek... Amire nekem nagyon kell figyelnem az az index... illetve még a záróvonal és a zebrán nem előzünk(rendszeresen kifogom a bringásokat a zebra előtt) Nos nekem az oktató adott egy lapot amin rajta vannak a hibák illetve a sikertelenséget okozó műveletek... Nekem annyi hibám van, hogy nem vagyok elég magabiztos... ha jön egy autó akkor inkább kivárom, hogy elmenjen mert nem vagyok benne biztos, hogy ha kikanyarodok, akkor nem-e ér utol és nem-e akadályozom. Inkább kivárom, de ilyenkor a mögöttem haladókat tartom fel szóval kétesélyes. 11-kor kezdődik a vizsga... Csak bízni tudok benne, hogy sikerülni fog és nem ejtek fatális hibát... 11-kor csak nincsenek olyan sokat az utakon... legalábbis remélem xD
2010. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hmm... megtaláltam: [link]
2010. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Énis 11 kor kezdem a vizsgámat. irj mindenképp holnap az eredményedről.

sok-sok szerencsét kivánok, és sikeres vizsgát.!;)

2010. szept. 16. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:

parkolóhelynél ha beállsz soha ne kormányozd az álló autót. mégha nem is csinálsz vele semmi bajt akkor se tetszik nekik.

ez persze kukacoskodás de engem ezen huztak meg először

második vizsgámon 30 alatt 40el mentem de nem huztak meg...mily érdekes

2010. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"ez persze kukacoskodás de engem ezen huztak meg először "

Ez nem kukacoskodás, szétfeszül az egész kormányszerkezet. Próbáld ki egy szervó nélküli autón és akkor megtudod miről beszélek.

2010. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szervos volt az autó.

szerintem ha ettől szétfeszül akkor az elég baj.

2010. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma sikerült a vizsgám! Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!

MEGVAN A JOGSIM::::;)

2010. szept. 17. 13:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos én is visszatértem... nekem is sikerült... mi több... hibapont nélkül :)
2010. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!