Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek a neten megosztott...

Szerintetek a neten megosztott dashcam videók nem félrevezetőek?

Figyelt kérdés
A bpiautosokon megosztott videók is általában előzmény nélkül vannak. Mindegyiken annyi látszik, hogy a mélykeresztény csokdigger talpig becsületesen autózik és egyszer csak jön egy kész őrült. Egy őrült, aki úgy ráijeszt, hogy a gyereke kezében eltörik a nápolyi és mindketten egész életükre szóló traumát kapnak. Hol az előzmény? Mit lett őrült az őrült? Mit csinált vele korábban?
2022. jún. 21. 12:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hunyó a kamerás kocsi is. De a büntetőfékezés, a fenyegetőzés, a forgalom feltartása, veszélyeztetés akkor is hiba, ha volt előzménye.

De sokszor nincs. Velem is üvöltözőt már autós. És tudod miért? Nem voltam hajlandó a kerékpárost elütni.

2022. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Hányszol olvasni, hogy valaki csak azért lett idegbeteg, mert ő ment volna 200-al, de le kellett lassítania, és hogy képzeli az illető ezt?

De amúgy nagyon sok olyan videó van inkább fenn, ahol az autós minden szabályt, és mindenkit semmibevéve megy át mindenen. Ott meg előzmény se kell

2022. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem alapvetően jó lenne tudni az előzményt is, függetlenül attól, hogy az előzmény sem jogosít fel senkit arra, hogy bűncselekményt kövessen el.


Tény, hogy sokaknál a semmin szakad el a cérna. Én szerintem kifejezetten jól, biztonságosan vezetek. 3-4 évig csak ritkán dudáltak le. Főleg eleinte mikor tényleg bénáztam még.


Ellenben az utolsó időszakokban konkrétan naponta nyomja a dudát valami paraszt mögöttem. Teljesen alaptalan helyzetekben.


Például az utcánkból szar kifordulni mert forgalmas. Erre a paraszt nyomja a dudát hogy "ménemmészmá" mert majd attól kihajtok ész nélkül a kocsik közé.


Vagy egy jobbra nyilas kereszteződésnél amint villant a nyíl, már léptem a gázra, 1 másodperc nem telt el, de a mögöttem lévő már nyomta a dudát. És nem rövid, figyelmeztető "helló zöld van" jelzés, hanem az a taj paraszt beletenyerelek dudálás egy mellesleg csinos szőkétől. Hát azt hittem kiszállok és fejét verem bele.


Vagy szemből kanyarodtak volna, direkt lassítok, mögöttem türelmetlen paraszt meg nyomja a dudát, mert ő siet a következő piroshoz. Utána majdnem nekem is jött amikor én kanyarodtam.


Vagy zebra, jön a gyalogos, lassítok, a mögöttem jövő meg dudál... De miért? Még ha én "átfértem volna" a gyalogos előtt ő már akkor is konkrétan csak a gyalogos veszélyeztetésével tudott volna jönni utánam.

2022. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk BP-i autósokon mindig megvannak a megmondóemberek, kedvencem a "miért nem engedte be" meg "miért nem fékezett" meg "köteles vagy elkerülni a balesetet" mondatok, amit úgy értelmeznek, hogy ha látod, hogy jön egy agyatlan paraszt akkor te már előre húzódj félre az út mellett egy cigire, kávéra nehogy balesetbe sodorja saját magát...:D
2022. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Az is tény, hogy szaladnak bele pofonba a kamerások is.


Kedvencem az egyik, aki beküldte a felvételt, hogy a másik autós igyekezett megállítani egy kellemes beszélgetésre, persze a féreg csak kocsin belül erős.


Mert hogy a kamerás igazi féreg volt.


Beleállt a másik seggébe M1-M7 bevezetőn, dudált, villogott, holott mellette is simán haladt a forgalom, még a videón hallatszik is, hogy jól szórakozik mellette a kancája. Majd jobbról előzve bedobott egy masszív büntetőféket.


Hát itt megértem, hogy felcseszte a másik fél agyát a parasztságával. És megérdemelte volna, hogy kiverjék az összes fogát.


Ilyenkor remélem az ilyen felvételek eljutnak a rendőrségre is és a kamerásnak is repül a jogsi.

2022. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
https://www.youtube.com/watch?v=E6Zae0KF81o itt az előzmény annyi volt hogy a gyalogosok le akarták köpni a citroenest , a videó valóbban félrevezető mindenki a citroenest utálja pedig ő az áldozat
2022. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Milyen citroenes, és milyen áldozat? Meg milyen köpés?
2022. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Én amúgy pont ezért tenném kötelezővé az első-hátsó kamerát is. Egyre több eset van, amikor a videóra jön a válasz is, illetve még 1-2 autós is beküldi ugyanazt amivel mindenkinek összeáll a kép.


Mondjuk én a rendszámot sem takarnám ki már csak azért sem, mert adott esetben több autós is felismerheti a bűncselekmény elkövetőjét. 1-1 videó még nem fogja meg, van akit a büntetés sem, de van aki simán kipontozódna csak videók által.


BP-i autósokon is volt 1-2 renitens akik rendszeres visszatérők voltak a felvételeken.

2022. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%

7-es, és a gyalogosok előzmény nélkül csak úgy le akarták köpni az autó vezetőjét?

Szóval akkor az előzmény előzményére is kíváncsi volnék.

2022. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!