Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire bunkóság vagy veszély...

Mennyire bunkóság vagy veszélyes a közlekedés szempontjából hogy az oktatóm állandóan a csajokat bámulja?

Figyelt kérdés

Amikor elhajtunk egy csaj mellett akkor az oktatóm proli módon a csaj után fordul az anyósülésen és elkezdi hosszasan bámulni.

Csak szerintem ilyen tuskó viselkedés ez? Vagy az oktatóknál ez teljesen megszokott?


2022. szept. 5. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Naaa, ember, ne legyünk már álszentek... :D :D
2022. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen általános a legtöbb oktatónál :D
2022. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Az enyém újságot olvasott.
2022. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Na de most akkor döntsük már el, hogy mi a kérdés.


Tuskó dolog? Hát alapvetően lehet, de ahogy #1 mondta, ne legyünk álszentek, mind így teszünk. Nők és férfiak egyaránt.


Balesetveszélyes? Mégis hogy? Te vezetsz, nem ő.

2022. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Én tanulóként is ezt csináltam, még vizsgán se bírtam ki, meg is jegyezték 😂
2022. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

"Tuskó dolog? Hát alapvetően lehet, de ahogy #1 mondta, ne legyünk álszentek, mind így teszünk. Nők és férfiak egyaránt."

Mind így teszünk, de azért az odapillantás és a mások számára is pofátlanul nyilvánvaló megbámulás között van egy-két szint.

De amúgy nem mondanám különösebben veszélyesnek. Az oktatók meg vannak edződve: ha az agyukból 98 százalékot lefoglal valami más, a maradék 2 is elég hozzá, hogy szempillantás alatt közbelépjenek, ha a tanuló valami hülyeséget csinálna.

2022. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Én vezetés közben is a csajokat bámulom. Sokszor meg is jegyzem a szebb példányoknál, hogy az ilyenek miatt történnek a balesetek :D
2022. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Nem teszek így, ugyanis meleg vagyok. És mivel az oktatóm is az volt, így minden vezetés után kivertük egymásnak.
2022. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!