Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha egy piros lámpánál állok...

Ha egy piros lámpánál állok és NPC kényszerít arra ,hogy átmenjek a piroson akkor átmehetek?

Figyelt kérdés
hallottam már olyan válaszokat miszerint rendőri kapcsolataimmal vagy rendőri felügyelettel átmehetek illegálisan

2023. jan. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

"hallottam már olyan válaszokat miszerint rendőri kapcsolataimmal vagy rendőri felügyelettel átmehetek illegálisan"


Ahhoz, hogy illegálisan átmenjél a piroson nem kellenek kapcsolatok. :)

2023. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Amerikára vonatkozó kreszszabályokta, szerintem nem egy magyar fórumon kellene megkérdezned. Mi honnan tudjuk, hogy mi van az óceán túlpartján?

Itt olyan van, hogy ha a megkülönböztettő jelzését használó járművet csak így tudod előreengedni egy pirosnál, akkor bemehetsz az útkereszteződésbe, persze megfelelő körültekintésel.

2023. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha téged NPC kényszerít bármire, akkor valami nem stimmel a gyógyszereid adagolásával.
2023. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit értesz kényszerítés alatt, ha rámdudál mögöttem egy agyhalott proli mert siet attól nem fogok átmenni de ha valami maffia tag rámfog egy gépkarabélyt elképzelhető hogy nem a Kresz paragrafusa fog érdekelni és nyugodt szívvel átmegyek a piroson.
2023. jan. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivan? Mi az az npc? Magyarul mond mert nem értem.
2023. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. Ez nálunk is így van.
2023. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az a NPC?
2023. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami videójáték rendőr lehet :) , a Free Guy című fimben nevezték mindig NPC-nek a játék mesterséges intelingenciával rendelkező szereplőit :D
2023. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MGéza ***** válasza:
NPC? Ember, nem ártott meg kicsit a GTA V? Hogy abban mi van, arról meg miért itt kérdezel? :D
2023. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!