Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közlekedési morál szempontjábó...

Közlekedési morál szempontjából hasonlók a friss hitelt felvett újgazdagok és a romák. Miért van ez hogy ezzel a 2 csoporttal van a legtöbb baleset?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

" Miért van ez hogy ezzel a 2 csoporttal van a legtöbb baleset?"

Ezt honnan veszed?

2023. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen igaz. Minden társadalmi- és korcsoportban vannak normálatlanok és biztonságosan közlekedők.
2023. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Statisztika egyrészt, másrészt minden fb csoport, hír ezekkel van tele.

A romák közlekedéséhez nincs mit hozzátenni, a másik csoportnál azért írtam hogy a hirtelen jött újgazdagok akik törtetnek, mindenkinek meg kell mutatniuk hogy én vagyok a jani, mert aki ebbe születik és tényleg tehetős az nem ilyen. Azoknak nem kell minden úton bizonygatni hogy ott van ő is, azok érdekes módon tudnak menni kényelmesen biztonságosan, nem kell bizonyítaniuk.

Az átgázolok mindenkin tipusúval tele vannak a rendőrségi hírek meg az árok.

2023. jan. 24. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Statisztika egyrészt, másrészt minden fb csoport, hír ezekkel van tele."

Nincs ilyen statisztika.

Az Fb. csoportok meg tele vannak hülyeségekkel.

A hírekben meg sohasem írják le hogy a vétkes sofőr roma lett volna, azt meg pláne nem hogy újgazdag. ( Az már csak részletkérdés, hogy jó eséllyel nem tudod mit jelent az "újgazdag" kifejezés. Mert nem azt ha valaki hitelt vett fel.)

2023. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Statisztika egyrészt, másrészt minden fb csoport, hír ezekkel van tele"

Az oszt igen, le a kalappal a kutatómunkád előtt.

2023. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem alapjába véve, akinek új autója van(nem feltétlen suv) azok általában felsőbb rendűnek érzik magukat.(persze vannak kivételek) aztán jönnek bele a pics@mba, hogy ők akkor megelőznének. De ha én hamarabb megindulok, akkor nem mindig jön össze nekik.
2023. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

A kérdezők miért provokálnak megalapozatlan, hazug kérdésekkel?

Ez statisztika egyrészt, másrészt minden fb csoport, hír ezzel van tele.

2023. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is a cigók közlekedési moráljál van annyira gáz hanem az autójuk műszaki állapotával 😂
2023. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mutass egyetlen statisztikát ami ezt támasztja alá. Főleg húgy, hogy a "hiteles újgazdag" már önmagában akkora szűkítő tényező ami közlekedés szempontjából elhanyagolható.


Alapból a "friss hiteles újgazdag" egy paradoxon, mert aki hiteles az nem gazdag, aki meg újgazdag az nem hiteles.


Na meg honnan tudod, hogy valaki "hiteles újgazdag"?

És miből állapítod meg, hogy ő nem "beleszületett"?


Nyilván a hírek erősen tudnak torzítani, mert nyilván nem abból lesz hír hogy Géza meg a Pista összementek a Bocskai meg Derkovits sarkán. Hír nyilván abból lesz, ami komoly baleset amihez komoly hülyeséget kell csinálni.

2023. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk abból is tudni lehet hogy nem friss csok-os hanem pl 50-60 as ember a hondájával, vajon miért nem kerül a fel a rendőrségi videókba?
2023. jan. 24. 16:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!