Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szabad tömlő nélküli gumiba...

Szabad tömlő nélküli gumiba tömlőt tenni?

Figyelt kérdés
2 hetes külső gumiról van szó (motor) ami ereszt. Tömlővel akarom megoldani. Jó lesz?

2023. febr. 7. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

És miért vagy hol ereszt ?

Mert lehet semmi baja a guminak, inkább a szelepnél vagy a felninél is lehet hiba.

2023. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, inkább vidd el gumishoz.
2023. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1 Mondom hogy a gumi ereszt mert átszúrta egy szeg. Ezért akarok tömlőt tenni bele.


#2 Hát bocsi de nem fogok 5 ezreket kiadni azért hogy az új gumikat javítsák. Mert ennyiért csinálnék meg. Itthon meg van belső gumi ehhez a típushoz. Ezért kérdeztem. Egyébként belüla gumi nem annyira érdes....

Szóval nem tudom.

2023. febr. 7. 13:00
 4/23 A kérdező kommentje:
Ja és új belső gumit raknák bele. Megoszlanak a vélemények hogy lehet vagy nem lehet valaki azt mondja lehet, valaki azt hogy nem lehet. Szakemberek mondják....
2023. febr. 7. 13:03
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Toppant is még a lábacskáddal! Te fogsz megsebesülni/halni, ha nem fogadod el, hogy ez így nem jó. De küldök neked 5000 Ft, mert nem szeretem a baleseteket nézni a tévében.
2023. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na ost akkor ilyenkor mivan? Egyik szakember mást mond mind a másik
2023. febr. 7. 13:04
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 Már neharagudj nem kell S pénzed mert nekem is van. De felesleg nem adok ki pénzt. Beszéltem több szakemberrel, azt mondják nyugodtan mehet bele, a másik meg azt hogy nem. Mit nem értesz?
2023. febr. 7. 13:05
 8/23 A kérdező kommentje:
Több szakember más és mást mond. Egyik azt hogy mehet nem lesz baja, másik meg azt hogy nem. Érted? Olyanok mondják akik elismert szakemberek.
2023. febr. 7. 13:06
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. febr. 7. 13:07
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Féket se cseréltetsz, mert drága? Olajat azért szoktál cserélni? 5000 Ft nem a világvége tekintve, hogy 100 ezer volt kb a gumi, ha egy közepes minőséget vettél. Vagy banánra már nem telik?
2023. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!