Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyek azok a budapesti...

Melyek azok a budapesti tömegközlekedési járatok, amelyeket érdemes elkerülni közbiztonsági szempontból?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nappal szerintem egy ilyen sincs, ha nem kötözködsz, akkor nem valószínű, hogy gondod lesz. Este már egy 99-es vagy 24-es vonalat igyekszek elkerülni, ha úgy van. Meg a 1-es egy része, kb 5-6 megálló.
2023. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Én Dél-Pest - Zugló viszonylatban egész sokszor mozgok pont a fent kritizált 1-essel és a 99-essel, hát az égvilágon semmi probléma nincs már. Eléggé kipucolta a rendőrség a gázos környéket.
2023. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Melyik óvodás lepontozóhuszár járt erre? Megindokolnád, mit írtam helytelenül? … hogy a Delej utcai cigányok szotyiznák le a cipődet!!!
2023. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!