Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Végül is akkor mi változott...

Végül is akkor mi változott február 27 én a körforgalmi közlekedésben?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket a neten erről.... Szóval hogy változott.... De a cikk végére érve nem jöttem rá hogy mi változott... Számomra úgy tűnt hogy semmi.
2023. márc. 22. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Milyen cikkről van szó?


A KRESZ 2023. január 1 óta nem változott.

2023. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Semmi.
2023. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

A Nemzeti jogszabálytárban annak bizonyítéka, amit az 1-es válaszoló írt (19:42):

[link]

Ami a megelőző (2021. 02. 01. – 2022. 12. 31) időszakban hatályos szöveghez képest változott, az bal szélen függőleges piros csíkkal meg van jelölve.

Megnézheted, a körforgalommal kapcsolatban semmilyen szabálymódosítás nem történt 2023. január 1-én; azóta meg semmiben, semmi.

És még csak tervezve sincs a KRESZ-ben változtatás, mert akkor a jelenlegi szöveg hatályának nem csak kezdő, hanem befejező időpontja is lenne.

2023. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos sok manapság az olyan írás a neten aminek semmi indokoltsága és semmi értelme és semmi tartalma nincs....

Ezek szerint ez is csak egy volt közülük.

2023. márc. 22. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Féknyúz volt akkor. :)
2023. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!