Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A 4-6os villamos miert ennyire...

A 4-6os villamos miert ennyire lepusztult es kellemetlen?

Figyelt kérdés
akarhanyszor kiderul hogy valahova azzal tudok csak eljutni elmegy a kedvem az egesztol. kezdjuk ott hogy a villamos fizikailag nagyon szuk, keskeny belul, ebbol adodoan nagyon kenyelmetlen, 2 ember nem fer el benne egymas mellett allva. ejjel nappal dugig van a villamos, se fol se leszallni nem lehet, ulohelyrol ne is almodjunk, es erre a mar meglehetosen rossz felhozatalra jon az, hogy konstans hajlektalanok es hozzajuk hasonlo emberek utaznak rajta es biztos hogy nincs olyan nap amikor ne lenne barmilyen hangos konfliktus a villamoson es a megallokban. ehhez kepest a hirhedt 8. keruleti meg kobanyai villamosok mar nem is olyan ijesztoek

2023. márc. 30. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
nem a hajléktalanok a veszélyesek,te libbant, hanem a redvásnyakúak,akik jönnek oda az emberhez,hogy "vaneccigid,tázsvírem".
2023. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy a hajlektalanok veszelyesek :D de amugy igazad van a keregetok meg rosszabbak
2023. márc. 30. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem baromira nem olyan a 4-6-os, mint amit leírtál, pedig 10 éve járok vele mindenféle napszakban rendszeresen.

Legfeljebb annyi a kellemetlen, hogy minden köcsög az ajtóban áll, azok is, akik keveslik két ember számára az állóhelyet, senki nem tudja levenni a hátizsákját meg picit ésszel helyezkedni.

2023. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

4

budapest is kesz remalom lassan emiatt

2023. márc. 31. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
#5 Én meg keleten már születésemkor is ebben nőttem fel, sőt, már a szüleim is, szóval számomra ez a fajta hiszti iszonyatosan röhejes. Mintha egy Disney-meséből kilépve rácsodálkoznál a való világra. És a 4-6-os környezete még mindig sokkal kulturáltabb és kellemesebb, mint a való világ. Az már csak a te hibád, hogy ekkora hisztis picsa vagy.
2023. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az egyetlen bajom a zsúfoltság, azzal meg nincs mit tenni, a vizibusz nem fér el a körúton, az meg nem reális, hogy páternoszter rendszerben járjon a villamos.
2023. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy ha valaki kritizálni meri a budapesti tömegközlekedést, vagy a közbiztonság állapotát, akkor megjelennek a habzó szájjal védelmezők, és még téged állítanak be hülyének?

A 4-6-os villamos igenis egy szar vonal. Szerencsére már szinte egyáltalán nem kell vele utaznom, de egy időben mindennap közlekedtem vele.

Annyira dugig van, hogy egyszerűen férni nem lehet rajta, ráadásul a Blaha és a Széll Kálmán tér közt folyamatosan az ellentétes oldalon nyílnak az ajtók, ami még kellemetlenebbé teszi az utat. Nyilván ez a kisebbik rossz, erről a BKV különösképpen nem tehet, mert így is elég rövid a követési időköz.

Viszont az már rendkívül zavaró, hogy szinte mindennap belefut az ember erőszakos kéregetőkbe, büdös-koszos hajléktalanokba, vagy éppen kötekedő, drogos c.gányokba, akik félelemben tartják a járatot és mindenki csak a telefonjába temetkezik félelmében. Persze őket "nem veszik észre" az ellenőrök. Nem egy olyan eset volt már, hogy megtámadtak valakit ezek az érdekes egyének és még csak a vészjelzőt sem nyomta meg senki.

Ha csak tudom, kerülöm azt a vonalat, ha időhátránnyal is jár.

Jöhet a lepontozás!!!😂

2023. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7

vegre valaki aki az igazat latja es nem tesz ugy mintha minden rendbe lenne

koszonom a valaszodat, az 1-es, 3-as, 24-es villamosokrol mit gondolsz?

2023. ápr. 9. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek, egy undorító gördülő gettó a 4-6-os, hiába próbálja mosdatni bárki is, az sem igaz, hogy annyira jobb mint "kelet", nagyjából pont a miskolci 1-es villamos szintjén van, Debrecen meg azért milliószor kultúráltabb, bár ott is egyre több már a patkány.
2023. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 Az egyes villamosról tudok még véleményt írni, a másik kettővel nem nagyon utaztam.

Igazából az 1-es szerintem nem olyan rossz járat, mint amennyire túl van misztifikálva.

A Puskás Ferenc-Népliget szakasz az, ami kicsivel gázosabb, de a többi része teljesen tűrhető. Meglátásom szerint fényévekkel jobb, mint a 4-6.

2023. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!