Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi történik ha balesetet...

Mi történik ha balesetet okozok autóval?

Figyelt kérdés
Ha személy is sérül, akkor biztos a börtön? Milyen jogi következmények lehetnek?

2023. máj. 18. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha személy is sérül, akkor biztos a börtön?"


Nem. Általában pénzbüntetés, vagy felfüggesztett. Az eset súlyától és körülményeitől függ.


Halálosnál már nagy esély van a börtönre (2 év) de egyes esetekben ott is előfordul a felfüggesztett.

2023. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Büntetést kapsz.
2023. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet sem balesetet okozni, sem meghalni "elméletileg"

Szóval ez így hülyeség.

2023. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én sajnos okoztam már komoly balesetet. Mindkét autó totálkárosra tört. Egy család utazott a másik autóban, de csak egy fő sérült. Operálni kellett, csonttörése volt, szerencsére jól van, ennek ellenére maradandó sérülése van.

Jogosítványt nem vették el, büntetőpontot sem kaptam és semmi ilyesmi. Alkohol 0.0, sebesség túllépés 180% városban. Első bűntény, peren kívül sikerült megegyezni így nem került bíróság elé, nyomozati szakaszban lezárták.


Hatalmas szerencsém volt, főleg azért, mert senki sem sérült komolyabban.

márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!