Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyan térképet keresek ami...

Olyan térképet keresek ami gyalogos és biciklis ingyenes és ad ki hangot ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak nem vagy látássérült, akkor teljesen felesleges a hang alapú navigáció

OSMandmaps, Maps.me, Mapy.cz, Locus, Cartograph pro

2023. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Elsőke! Én nem vagyok az, és bizonyásra másfajta telefonok is vannak mint az enyém, de nekem kb. semmi sem látszik 100% fényerőn napsütésben. Meg nem lehajtott fejjel kerekezek. Autóban sem a térképet bámulom.

Az OSMAnd-ot ismerem. Rengeteg funkciója van, ami ingyenes, és csekély előfizetési díj ellenében jelentősen bővíthető. A saját ország térképe mindig ingyenes és további hat is letölthető.

Aki tud egy kicsit barkácsolni is, sok egyéni megoldást is lehet összehozni vele.

Bátram tudom javasolni.

2023. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
2. bár nem írtam oda, gyaloglásról beszéltem, nem kerékpározásról. Mea culpa! Kerékpáron jobb a vétel ha a kormányon/felső csövön van a telefon. Gyaloglásnál meg elteszi zsebbe és nem lesz normális gps jel. Simán túlmegy a kereszteződésen mire bemondja a gépasszony, hogy merre kellett volna menni. Csak a nyűg van vele. Városban ki vannak írva az utcák, túrázáskor meg ott vannak a jelzések. Aki magyarországon gyalog eltéved az igazi művész.
2023. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Organic Maps.... rohadt jó, minden féle utat, földutat, ösvényt jelöl.
2023. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Az OSM-re alapszik, csak a magánszférát jobban védi (állítólag).
2023. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudtam, csak ezt ismerem, ez vált be :)

Előtte HuMap is jó volt csak aztán frissítés után sokszor fagyoskodott és találtam ezt.

2023. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a magánszférát jobban védi (állítólag)."

Mitől? Hogyan??

Letöltöttem és mindent is látok amit amúgy bármelyik OSM alapú appban vagy böngészőben.

Amúgy ez egy gyenge cucc. Az osmand sokkal jobb. Még az ingyenes verziója is.


Nem sok térképszolgáltatás van. Az appok ezekre alapulnak. Mivel az OSM ingyenes, ezért a legtöbb azt használja.


Mapsforge térképeket használó appok alá be lehet még tenni a turistautak.hu-t is.

2023. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
TuHu, OSM, Huntura,OMP...
2023. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!