Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A büntetőfékezők mentálisan...

A büntetőfékezők mentálisan betegek?

Figyelt kérdés
Mert ahhoz mentálisan sérültnek kell lenni, hogy valaki képes legyen a saját autója (és esetlegesen a testi) épségét feláldozni csak azért, hogy kicsesszen egy másik közlekedővel, nem?

2023. jún. 28. 09:23
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
78%

"idegállapotba került"

Nekem jópár x évesen még mindig nem sikerült meglépnem azt, hogy szinte azonnal reagáljak ilyen pitbull terrier szinten.

Általános iskola a feltétel a jogsihoz, nem lenne baj, ha inkább egy középfok lenne.

Bár itt a környékünkön lazán vezetgetnek jogsi nélkül is.

2023. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
18%
Valamilyen szinten nem találsz olyan embert, aki mentálisan ne lenne sérült. Komoly idegbaja van annak, aki büntetőfékez. De azt is tegyük hozzá, hogy sok közlekedő "hadd idegelje magát, ő baja" hozzáállással teljesen rugalmatlan. Aki idegbeteg, nyilván az a hibás, hogy az ilyen gyökerek fel tudják kúrni az agyát. De ezek az emberek is teljesen tudatában vannak annak, hogy forralják valakinek az agyvizét szándékosan, amiből fél óra múlva lehet, baleset lesz, és közvetve tettek érte. Ez is nettó szociopátia, ha valakinek direkt húzom az agyát, miközben tudom, hogy ideges lesz tőle.
2023. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
86%

Fszméregetés, semmi más.

Az ilyenek a való életben, mármint autó nélkül is olyanok, hogy neked megy, ha elborul az agya, vagy ordít veled mint a bolond.


IQ nulla.

2023. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2023. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
97%
3as! Bár inkább azt csinálnák félre állva, mint sem veszélyezetni a közlekedés többi résztvevőit, akinek semmi köze más marhaságához. Szálljanak ki húzodjanak félre és rendezzék, ahogy azt "illik". De össze törni két autót, biztosítóhoz járni, veszélyezetni másokat, forgalmat feltartani...
2023. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
31%
#5 Benne van, hogy "büntető"fékezés. Nehogy félreértsen bárki, a büntetőfékezésre nincs mentség, undorító, értelmetlen dolog, de valami azért kiváltja, amit meg akar büntetni az önjelölt hülye. Aki előtt befékeznek, az is elgondolkodhatna, hogy mit művelt, ami ennyire felforralta valakinek az agyvizét. Sok a hülye az utakon, és a leghülyébbek maradnak büntetlenek, hogy másnap megint baromkodni indulhassanak.
2023. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%

Persze, bár nekem az idegbeteg üvöltözés sem fér bele, minek álljak meg nekik?

Simán megvonom a vállam, hogy ő most ideges, pont leszarom, megyek tovább. Mármint ha pl én megyek városban 50nel, mögöttem meg idegbajt kapnak, hogy de miért nem 80nal. Hát ki nem szarja le?

2023. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
32%
#7 Én folyton motyogok-üvöltözök. Nem hallja senki, de legalább kiadom a feszkót, és öt másodperc múlva nem rágódok rajta, hanem az utat figyelem. Azokat nem értem, akik valami atrocitáson még két nap múlva is rágódnak. Nem való forgalomba, aki nem tudja két másodperc alatt elengedni ezeket. Menjen, szidjon, vagy lehagyom, hadd szidjon, de én nem fogom idegesíteni magam, káromkodok egyet és kész.
2023. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
95%

#7 Meg azért nem mindegy a szituáció. Autópályán szerintem belső sávban nyomni kell. Ne menjen be, aki nem tudja nyomni, meg az sem, aki sorozatos előzésnek nézi, hogy két kilométerenként elhalad valaki mellett. Azért van trafinál is ráhagyás, hogy gyorsan letudjuk a manővereket, nem azért, hogy 2km/h sebességkülönbséggel tök veszélyesen párhuzamosan haladjunk.

De lakott területen belül nagyon más a hozzáállásom, ott koppra mindent betartok. Én nem leszek gyalogosok és kerékpárosok gyilkosa, annyira nem sietek sehova.

2023. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
6: Lehet néha hallani indokolatlan büntetőfékezésekről is. (Hogy egy autós, akit addig nem is látott, hirtelen eléhajt, és befékezget.)
2023. jún. 28. 11:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!