Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor leszek teljesen magabiztos?

Mikor leszek teljesen magabiztos?

Figyelt kérdés
Kb fél éve van jogsim, azóta egészen sokat vezettem, szinte mindennap, van saját autóm is, szóval nem hanyagolom el. Szeretek vezetni, szerintem is, és a szüleim, barátam szerint is jól megy, főleg ahhoz képest hogy csak fél éve van meg. Maga a vezetéstől nem is félek miközben megyek, inkább miután hazaérek, akkor kezdek el parázni, hogy biztos nem csináltam e valami hülyeséget, pl többel mentem és bemértek, a sötétben nem vettem észre egy biciklist és nekimentem(mondjuk ez gyakorlatilag lehetetlen hogy ne vegyem észre). Szóval ilyen bajaim vannak, bár ebbe gondolom benne van az is hogy kicsit paranoiás vagyok. Mindenesetre szerintetek fog ez javúlni? Mikor leszek teljesen felszabadult?
2023. júl. 11. 13:55
 1/9 anonim válasza:
14%
majd akkor ha koporsóban leszel akkor nyugodt leszel az ilyen balfaszokat nem kellene útra engedni
2023. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem soha.
2023. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez nem magabiztosság kérdése, inkább fejben van valami, ami ugye vezetés közben vagy utána is jelentkezik. Van ilyen barátom, ő is paranoiás meg kényszeres, nagyon görcsösen vezet, ha pl. biciklist előz, akkor is 3-szor visszanéz még, meg engem is megkérdez, hogy ugye nem ütöttük el, vagy amikor hazavinne, és elfelejt megállni ott, ahol lakom, nekem meg emlékeztetni kell, hogy rakjon ki:D Neki 6 éve van jogsija, mondjuk nem vezet valami sokat, de szerintem sok vezetéssel is megmaradnának ezek a dolgok, mert a személyiség része.
2023. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, köszi, igen, szerintem is sajnos. Pedig tényleg balfasz vagyok ahogy az 1-es mondja, hasonlót kívánok én is neki.
2023. júl. 11. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján magabiztos vagy, csak emellett paranoiás is. Ezt kell kezeltetned ahhoz, hogy a vezetéssel kapcsolatban se legyenek gondjaid.
2023. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
De jo hogy itt mindenki vezetéstechnikai szakember aki minden gond nélkül vezet verjem beletek
2023. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
(bocsánat az offért) Kedves 3-as válaszoló: Üzenem a barátjának hogy vágja ketté a jogosítványát, feltéve ha van neki. Előzés után alap, hogyha feltűnik a visszapillantó tükörben a megelőzött jármű, akkor már nincs ok az aggodalomra, hogy el lett ütve. Sőt kizárólag Csak akkor sorolunk vissza a sávunkba.
2023. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező mi a f@sznak kérdezel itt a gyakorin ilyeneket? Ha eddig nem volt önbizalmad most már végképp nem lesz. Hát itt mindenki Domimic Toretto hagyjad már
2023. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Fél egykor, mert egyre hü..ébb leszel.
2023. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!