Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Készülőben van nekem egy...

Készülőben van nekem egy Pannónia motoros kerti traktort. Valami leírást szeretnék rá találni hogy milyen világító és fényjelző cuccok kellenek ahhoz hogy tudjak közúton? közlekedni vele. Mivel egy vázat vettem blokk nélkül ezért rajta van 1

Figyelt kérdés
Macskaszem hogy az elég lenne előre??? Persze irányjelző mindenképpen lesz rajt meg hogy mennyire bonyolult megcsinálni a Pannónia blokkot úgy hogy tudja ezt működtetni. Illetve milyen távolságot megtévésére lehet alkalmas? Én egy ilyen 30-35 kilométeres távott gondoltam rá. Persze azokat a főutakat elkerülve ahol le van tiltva.

2023. júl. 31. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
előre egy nappali menetfény, hátra a pótkocsira két piros led. A Pannónia blokk villamossági része elég erős, főleg,ha led lámpákat használsz. Előre csak fehér fényt tegyél, hátra kell két piros fényvisszaverő macskaszem is. Az eredeti tank minimum 200 km-re elegendő benzint vett fel.
2023. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a benzin az relatív mert fűkaszálásal kertrendezessel foglalkozunk és ha van olyan telek tisztitásunk ahonnan el lehet hozni a fát akkor megrakjuk vele. Illetve ha lenne a közelben tüzifa gyüjtésre persze engedéllyel. Akkor bevetnék. Mert van alatta egy Skoda váltó. Küldök neked képet hogy milyen lámpa van fent előre. Egyébként köszönöm szépen válaszod
2023. júl. 31. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól van megcsinálva akkor tud menni akár 50 km-t is, de hogy te birod-e azt a rázást , zötykölést 2 órán át, az majd lehet gond neked.
2023. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3.

Minek menne 50-et amikor a lassú jármű végsebességét 25km/h-ban maximálták?

2023. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a gép? Nekem sok jó tapasztalatom nincs az ilyen pancsis dologgal.
febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!