Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki normálatlanul, törvénytele...

Aki normálatlanul, törvénytelenül vezet azt miért hívják Laudának?

Figyelt kérdés
Több emberre is hallottam már ezt akik normálatlan módon vezetnek, hogy Laudának nevezik. De miért?

2023. szept. 16. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én meg a Schumacher-t hallottam, de csak filmben :)

https://www.youtube.com/watch?v=esIqmFzagKQ&ab_channel=DSzil..

2023. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
hol élsz kérdező? Az anyanyelved magyar? Azontúl nem mond senki ilyent, max a kocsmában az asztal alól. Laudának azért nem stimmel, mert a balesete elleére F1 világbajnok volt, aztán pilóta.
2023. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen Laudának hívták, aztán Sennának, aztán Schumachernek, Vettelnek, manapság Hamiltonnak, vagy még ennél is újabban Verstappennek.


Mert ezek az emberek az adott kor F1-es "uralkodói", a kor legjobbjai. Aki pedig azzal éli ki az alacsonyrendűségét, hogy a lyukas kipufogós bontószökevény E46-tal (vagy hasonlóval) randalírozik körbe-körbe a városban, az azt hiszi magáról, hogy ő egy nagyon komoly valaki, egy igazi faszagyerek, egy igazi VERSENYZŐ -> lásd, F1-es legendák.

2023. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Én Fittipaldi-nak hivom az idiótákat:D


Minden generációnak meg vannak a maga forma 1 es versenyzői...

2023. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Niki Lauda korának legnagyobb versenyzője volt. Nézd meg a "Hajsza a győzelemért" filmet, róla szól.
2023. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra utal, hogy az illető versenyautó pilótának képzeli magát. De bármelyik híres autóversenyzőt behelyettesítheted.


Kb. olyan mint amikor valaki nagyon okosnak hiszi magát és akkor azt mondod rá, hogy Einstein.


De amúgy én is inkább Fittipaldival és Schumacherrel hallottam eddig.

2023. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éve vezetek, amikor megszereztem még gimis voltam és az ofőm egyik nap mikor még 1-2 hónapos volt a jogsim odaszólt, hogy "Láttalak tegnap a hivatal előtt a STOP táblánál, olyan rajtott vágtál, hogy még Kimi Raikkonen is megirigyelte volna"


Mekkora császárnak éreztem már akkor magam, most utólag visszagondolva fogom a fejem, hogy én akkora idióta voltam, hogy szándékosan nyikorogtattam a gumiját egy 60 Le szétrúgott Opelnek mert azt gondoltam, hogy mindenki rajtam ámul, hogy mekkora király vagyok :D

2023. szept. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az agyoniskolázottak nem tudják leírni, hogy Schumacher
2023. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!