Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan, hogy neccesen...

Volt már olyan, hogy neccesen adtad meg az elsőbbséget?

Figyelt kérdés
Esetleg gyorsítanod kellett, nehogy koccanás legyen. Ledudáltak? Szar érzés volt?
2023. szept. 30. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Általában nem adom meg az elsőbbséget, BMW-m van.
2023. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már.


Kereszteződés kanyar előtt volt és pont balra nagy ívben kellett kifordulnom.


Amikor sehol senki elindultam de amint elindultam felbukkant a kanyarból egy autós amelyik persze nyomta a dudát én meg nyikorgó gumikkal kanyarodtam ki gyorsan előtte.

2023. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Volt, de megúsztam.
2023. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsítással hogyan adod meg az elsőbbséget? Tényleg érdekelne az a szituáció.
2023. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Kerdezo, ha a masik autosnak nem kellett satuznia, akkor megadtad az elsobbseget!


A lenyeg: a HIRTELEN szo. Ha nem kenyszerited hirtelen fekezesre.


Ha kihajtok a foutra egy auto ele, ugy, hogy vezetojenek le kell vennie a labat a gazrol, akkor en megadtam az elsobbseget.


Nem ugy van az, hogy meg kell varnom, mig kihal az egesz varos es akkor hajthatok ki.


Aztan vannak debilek is, multkor este elozott bennunk egy auto, a buszsofor rafekudt a dudara, a szembejovo meg rahuzta a refit.

A gaz kellett volna elengedni mindkettonek.

2023. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!