Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor, beáltok parkolóba...

Mikor, beáltok parkolóba ahol, sok kocsi parkol, párhuzamosan szoktok tükörbe nézni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Naná, miért ne? Nincs kedvem sem a magam sem más kocsiját meghúzni.
2023. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Igen.

Vettem a tükörre tolató gömböket mivel sajnos nincs rajtuk automatikus állító, valamint a tolató kamerát is nézem.

Igyekszem mindig középre tenni a felfestés szerint.


De pl ma a félig üres obi parkoló végében álltam meg a vonalon, ferdén. Abban a 10 percben senkit nem zavartam

2023. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki lefordítaná nekem a kérdést? Nyilván nézem a tükröket, ha parkolok.
2023. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bazaltkaroly ***** válasza:
84%
Bekötöm a szememet, bedugom a fülem, és az erőre bízom a sikeres parkolást. Most mégis milyen kérdés ez, ha parkolsz akkor mindig nézd a tükröt, főleg ha tolatva teszed ezt. Neked is könnyebb és másban sem teszel kárt. A tükör nem csak extra ajándék az autón, hanem egy fontos eszköz, amit használni KELL.
2023. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Mi a kérdés? Ha te parkolás közben nem nézel a tükörbe, akkor nincs miről magyarázni.
2023. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két tükröt nézem. Ha bizonytalan vagyok, akkor még az ajtót is kinyitom és hátranézek. Ha olyan necces, hogy nem tudom, beférek - e, akkor máshová állok.
2023. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
95%

Hátra kell fordulni tolatáskor.

A kollégám, 3 tükörrel, tolatókamerával, bazi nagy színes képernyővel tolatott neki egy platónak, ami nem volt benne a képben. Renaultban 1 millió a kár, a szakszervíz szerint, mert egy olyan él nyomódott meg amit nem tudnak javítani, így a csomagtér ajtó, az alatta levő rész és egy lámpa csere ennyi.

2023. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nem lehet száz százalékig megbízni a kamerákban... Mercivel meredten nézem a visszajelzést majd lekoccolom a falat... A feleségem azóta rajtam röhög... De el is válunk végre..:-)))
2023. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@8

Nemrég voltam egy konferencián ahol Magyarország egyik legnagyobb flottakezelőjének az vezére is előadott.

Az autókat ért károk 70%-a abból ered, hogy nem jelez a tolatóradar.

Nem az, hogy oszlop volt és nem volt benne az érzékelő mezőben, hanem olyan lazán nekitolatnak a falnak.

Velem is ez kamerával volt, a sarkát húztam meg a kocsinak mert azt nem mutatta a kamera, tükröt meg tosztam nézni. Azóta vettem rá a kis tolatást segítő domború tükröket

2023. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Csakis keresztbe kancsalítva.
2023. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!