Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Véget vetnétek ennek az...

Véget vetnétek ennek az értelmetlen gyorsulgatásoknak?

Figyelt kérdés
[link]

#Budapest #gyorsulgatás
nov. 8. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem értelmetlen
nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mitől nem az?
nov. 8. 08:43
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű parasztok ezek, nincs más szórakozásuk.
nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Biztosítani kéne nekik pályát ahol szabadon, elszigetelve a forgalomtól csinálhatják.
nov. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Igen.

A történelmi belváros közepén a Széchényi tér talán nem arra lenne hivatott, hogy a kőgazdag balfaxok gyorsulgassanak.

nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
60%

Nem teljesen értelmetlen hiszen mindegyiket csapatokba állva videózzák.

Ha nem lennének ott akik látványosan veszik fel őket akkor valószínű nem lépnének oda neki.

Én anno még odahaza motorosként szinte minden utamon bele futottam emberekbe akik mutogattak hogy húzogassam a gázt,még akadt felnőt ember is köztük nem csak fiatalok.

Itt is erről van szó,hogy látják hogy vannak érdeklődők ezért megmutatják a kocsi hangját.

Legtöbb esetben ha megnézed minimálisan gyorsulnak. kb elérik az 50-et és kész,csak egy gáz fröccs. Nyilván aki ott lakik és pihenne nekik nem olyan kellemes de egyszerre mindenkinek soha senki nem tud megfelelni.

nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még elmegy, azt hittem rosszabbat mutatsz.
nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak gyerekes proli f@szlóbálás a kisgyerekeknek aki videózzák, rendesen szekunder szégyenérzetem támadt, hogy ilyesmire áll fel nekik. Azt hittem minimum a budai drifthuszárokkal jössz akik éjszakánként erősködnek a körforgalmakban és a Need for speed különböző részeibe képzelik magukat, hogy aztán otthon aputól sírjanak ki pénzt új gumikra amit szétcseszhetnek.
nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menjenek ki a hungaroringre, nem igen kerül többe mint egy büntetés.
nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!