Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nehéz megszokni a bal oldalon...

Nehéz megszokni a bal oldalon lévő vezetést?

Figyelt kérdés
Főleg azokhoz szol a kérdes akik UK vagy Irorszagban laknak vagy voltak kint kirándulni, amikoris autot kellett vezetniuk.
nov. 21. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy nem. Attól függ mit hívunk nehéznek. Meg emberfüggő is. Tehát elég bugyuta kérdés.
nov. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor először vezettem Angliában, az első 10 perc fura volt, aztán megszoktam. Csak mentem ki a kikötőből a többi jármű után, aztán mire észbe kaptam, észrevettem, hogy itt is fehér a sávelválasztó vonalak festése. A sofőrök mentalitását nehezebb megszokni, ott azért lízingelik az AMG mercit, hogy lámpától lámpáig tökig nyomhassák a gázt, aztán nagyot fékezhessenek.
nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Alapjáraton nem. Sok a körforgalom, azt meg kell azért szokni. Amit nehezebb megszokni, hogy a szűk skót utakon, ahol amúgy is neccesen fér el két autó egymás mellett, hirtelen ne a rossz irányba rántsa az ember a kormányt, ha valami van.
nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bal kézzel váltást volt nehéz megszoknom. Nekem az agyam úgy raktározta el a fokozatokat, hogy 1-es az a magam felé húzom és előre tolom, a 2-es a magam felé hátra, az 5- és 6-os az elfelé tolom aztán előre vagy hátra. Bal kézzel is ezt csináltam ha nem figyeltem oda eléggé. Meg olyan is előfordult, hogy rossz oldalon akartam beszállni az autóba.
nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!