Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pesten kockázatos kerékpárral...

Pesten kockázatos kerékpárral közlekedni?

Figyelt kérdés
Le szeretném fotózni Budapest belvárosát az ünnepek előtt

nov. 24. 14:48
 1/6 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Veszélyesebb, mint Budapesten kívül, de megoldható, mert elég sok biciklis út van. Ha rutinos biciklis vagy, akkor megfelelő körültekintéssel megpróbálhatod.

Ha akarod látni, hogy milyen veszélyek fordulnak elő, akkor ajánlom az "Egy futár élete" című Youtube sorozatot. Lehet belőle tanulni.

nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan vész, mint ahogy kívülről tűnik. na meg egy csomó helyen van bringásút, meg úgy általában autósként a belvárosban kábé mindenhol számítasz rá, hogy bárhol felbukkanhatnak bringások
nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Vedd figyelembe, hogy a kerékpárosokra is vonatkozik a kresz és nem lesz gond
nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem különösebben.
nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokat bringáztam itt, tizenvalahány év alatt egyetlen kis balesetem volt (személyi sérülés nélkül) és néhány neccesebb helyzet. Ennyi.
nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 Hát nem tudom, szerintem a nagykörúti bringasávban jóval biztonságosabb tekerni, mint a brutális forgalmú 52-es főúton, ahol a kátyúk rengetegét néha megszakítja egy kis aszfaltréteg is.
nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!