Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Este, esőben a gyalogosok...

Este, esőben a gyalogosok miért rohangálnak fekete kabátban az úton ?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a zebrán. Amikor meg havazik előkerülnek a fehér télikabátok...
dec. 10. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudják, hogy nem látszanak vagy bíznak a jószerencsében.
dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ősszel télen nagyon sokan fekete kabátban és nadrágban cipőben járnak. Szerintem inkább praktikussági okai vannak, a sár, kosz miatt. Nekem van fehér télikabátom kb hetente kell mosni...Az tény, hogy mióta vezetek nekem is feltűnt, hogy mennyivel kevésbé lehet őket látni.
dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Át akarnak jutni a túloldalra. A fekete kabát egyelőre nem tiltott.
dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Amiért máskor is abban járnak
dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

A kedvedért veszek kifordítható kabátot. Fehér oldalát nappali hóban, fekete felét éjjel vuselem, ahol gyér a lámpa.


Egyébként a kérdésed kitaláció.

dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert van aki jobban szereti a fekete meg sötétebb színt mint a világosat. Mivel én többször megyek végig olyan utcán ahol nincs járda sem, és világítás sem és már 3x majdnem elcsaptak így inkább felvettem egy láthatósági mellényt ami összehajtva elfér a kabátom zsebében így mindig ott van nálam így bármikor feltudom venni ha kell.
dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Az átlag sötét kabátot visel, attól még, hogy láttál két fehér kabátost havazáskor felesleges picsogni meg általánosítani. Ha nem látsz menj lassabban.
dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy vezet az ember városban, hogy na mikor ugrik ki elé egy öngyilkosjelölt. Mégis mennyivel menjen.
dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Tény, hogy nem szerencses a sötét ruhazat este rossz időjarasi körülmenyek között, de attól meg egy olyan helyen veezetve, amit falunak-varosnak hívnak, ott bizony kell számítani gyalogosra. En szeretek haladni, de ilyen télies-sz@r időjárasi körülmenyek között nem lehet. Ezt el kell fogadni, örülni h megy a zene a kocsiban, meleg van, nyugi stb.
dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MGéza ***** válasza:
Kérdezd meg az embereket, hogy miért pont fekete vagy sötét színű ruhát/kabátot vesznek legszívesebben. Persze nyilván azért, mert könnyebb takarítani.
dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!